Ноутбук Asus ROG Zephyrus S GX502GW-ES048T Black (90NR01V1-M01120)

Код: 649847
Звичайна ціна
76 899 грн
  • Розмір екрану 15,6"
  • Тип процесора Intel Core i7-9750H
  • Кількість ядер процесора 6
  • Розмір оперативної пам'яті 16 Гб
  • Обсяг SSD-накопичувача 512 Гб
  • Об'єм HDD-накопичувача Ні

ROG Zephyrus S GX502

Менше. Швидше. Легше

ROG Zephyrus S GX502 – це універсальний ноутбук з операційною системою Windows 10, який однаково добре підходить і для ігор класу AAA, і для професійної роботи. У його тонкому корпусі ховається новітній процесор Intel Core i7 дев'ятого покоління та відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2070, причому інноваційна система охолодження дозволяє розкрити весь швидкісний потенціал цих компонентів. Дисплей ноутбука може похизуватися бездоганним передаванням кольорів (сертифікація PANTONE) та чудовими швидкісними характеристиками (240 Гц, 3 мс).1 Підтримується перемикання між дискретним та вбудованим графічними ядрами: один режим (G-Sync) призначений для ігор, а інший (Optimus) – для збільшення часу автономної роботи.

Витонченість та сила

При товщині 18,9 мм і масі менше ніж 2 кг модель Zephyrus S GX502 на чверть тонша і майже наполовину легша, ніж типові 15-дюймові ноутбуки, однак це не заважає їй видавати чудову продуктивність, достатню і для продуктивної роботи, і для захопливої гри. Витончений корпус, виготовлений з міцного металу, вирізняється стильним дизайном та довговічністю при повсякденному використанні. При цьому виконане з прогумованого пластику оздоблення ділянки під зап'ястями допомагає уникнути забруднень, щоб пристрій завжди зберігав бездоганно професійний зовнішній вигляд.

Міцний, але легкий

Корпус ноутбука виконаний з металу – спеціального магнієво-алюмінієвого сплаву. Ось чому, попри неймовірну тонкість, він вирізняється міцністю й довговічністю, необхідними для інтенсивного використання кожен день. Щоб зробити панелі корпусу ще міцнішими, не збільшуючи їх товщину та масу, на них використовуються ребра жорсткості, виконані у вигляді стільникової структури. Ділянка корпусу під зап'ястями покрита спеціальною фарбою, яка запобігає появі брудних плям та відбитків від пальців. Контрастні текстури шліфованого оздоблення кришки геометрично ідеально поєднуються з вирізом, який потрібен для вентиляції у задній панелі корпусу, а скошені зовнішні межі поглиблені в районі тачпада, щоб ноутбук можна було без зусиль відкривати одним пальцем. На чорному тлі шліфованого металу кришки вогняно-червоним сяє культовий логотип геймерської серії ROG.

Невимушена міць

Об'єднуючи у своєму компактному корпусі новітній процесор Intel Core i7 дев'ятого покоління з революційною відеокартою GeForce RTX 2070, ноутбук ROG Zephyrus S GX502 є неймовірно потужною мобільною платформою. Завдяки функції ROG Boost графічний процесор може прискорюватися до частоти 1540 МГц (у режимі Turbo при енергоспоживанні у 115 Вт), забезпечуючи реалістичну графіку у комп'ютерних іграх, а висока обчислювальна потужність центрального процесора гарантує ефективну роботу професійних додатків.

Процесор Intel Core i7 дев'ятого покоління

Навіть найбільш ресурсомісткі ігри та додатки працюють легко на новітньому процесорі Intel Core i7-9750H, частота якого може досягати 4 ГГц завдяки технології Turbo Boost 2.0. Володіючи шістьма ядрами, він здатний виконувати 12 обчислювальних потоків одночасно, що робить його ідеальним вибором для багатозадачного режиму. Він допоможе продуктивніше працювати над мультимедійним контентом, наприклад редагувати відеоматеріали або здійснювати тривимірний рендеринг, а геймери зможуть з комфортом грати, спілкуючись паралельно у командному чаті й транслюючи ігровий процес через інтернет.

Відеокарта GeForce RTX

Графічна підсистема ноутбука представлена відеокартою GeForce RTX 2070, яка володіє революційною мікроархітектурою Turing: традиційні CUDA-ядра для програмованих шейдерів поєднуються у ній з RT-ядрами для трасування променів і тензорними ядрами для штучного інтелекту. Все це дозволяє домогтися у комп'ютерній грі більш реалістичного освітлення, затінення та відображень – причому у режимі реального часу! Завдяки функції ROG Boost відеокарта може працювати на частоті до 1540 МГц (режим Turbo, енергоспоживання – 115 Вт). Результат – красива картинка і стабільно висока частота кадрів навіть у найбільш ресурсомістких іграх.

Двоканальна пам'ять DDR4

У цьому ноутбуці застосовується двоканальна оперативна пам'ять DDR4-2666, яка на 11% краще за продуктивністю, ніж широко поширена DDR4-2400. Загальний об’єм пам'яті становить до 32 гігабайтів – з лишком вистачить і для ігор, і для продуктивної роботи у багатозадачному режимі. Всі ігри та програми запускаються на цьому ноутбуці з неймовірною швидкістю, оскільки у ньому застосовуються твердотільні накопичувачі з інтерфейсом NVM Express (NVMe), під’єднані по шині PCIe та об'єднані у масив RAID0.

Інтелектуальне рішення

Концепція інтелектуального охолодження, що реалізується у ноутбуках серії ROG, означає грамотне поєднання апаратних елементів та вивірених налаштувань для кожного конкретного корпусу та конфігурації. Так, інноваційна активна аеродинамічна система AAS відкриває додаткові вентиляційні отвори в корпусі Zephyrus S GX502, збільшуючи повітряний потік на 22%, а система самоочищення запобігає падінню ефективності охолодження, яке могло б статися через накопичення пилу. Що стосується програмної сторони, то додаток ROG Armoury Crate пропонує кілька режимів роботи ноутбука з різними співвідношеннями продуктивності та рівня шуму.

Інноваційні рішення

Тонкий корпус ускладнює проходження повітряних потоків, тому у ноутбуці реалізовані спеціальні інженерні рішення для підвищення ефективності вентиляції. Активна аеродинамічна система AAS відкриває 7-міліметровий повітрозабірник, посилюючи повітряний потік на 22%. Холодне повітря також надходить всередину корпусу крізь перфорацію над клавіатурою, а гаряче викидається назовні через чотири отвори у бічних панелях. Причому вихлопні отвори сконструйовані таким чином, щоб гаряче повітря змішувалося з холодним, що надходять у вхідний отвір системи AAS.

Охолодження для кожного компонента

Шість теплових трубок, прокладених у корпусі ноутбука, охолоджують не лише центральний та графічний процесори, а й елементи їх систем живлення, що сприяє надійній та стабільній роботі всього пристрою у довгостроковій перспективі. Теплові трубки процесорів приєднані до двох загальних радіаторів, розташованих у задній частині корпусу, а також до окремих радіаторів, розташованим з боків. Таке рішення допомагає ефективно розподілити тепловий потік при будь-якому навантаженні, у тому числі такому, коли в основному задіяний лише один з цих двох чіпів.

Ультратонкі ребра радіаторів

ДДля відведення тепла від гарячих компонентів використовуються чотири радіатори, розташовані з боків корпусу. Кожен складається з мідних ребер товщиною всього 0,1 мм. Завдяки цьому збільшено загальну кількість ребер (тепер їх 205, і загальна площа теплорозсіювання становить 110 000 мм2), а їх опір повітряному потоку – нижче у порівнянні зі звичайними радіаторами, у яких ребра удвічі товстіші. Причому ребра, розташовані з боків радіатора трохи загнуті назад, щоб відводити гаряче повітря від руки, в якій користувач тримає мишку.

Автоматичне очищення

Захист радіаторів від забруднення є дуже важливим фактором в успішному відведенні тепла, тому інженери ASUS розробили спеціальне рішення: частинки пилу швидко виводяться з корпусу ноутбука по спеціально сконструйованому тунелю, а не осідають на ребрах радіаторів. Таке рішення підвищує ефективність охолодження і, як наслідок, збільшує термін служби всього пристрою.

Посилений повітряний потік

Повітрозабірні отвори з алюмінієвими кожухами мають оптимізовану форму, допомагаючи вентиляторам втягувати всередину більше холодного повітря, а лопаті вентиляторів виготовлені з рідкокристалічного полімеру, що робить їх досить міцними для обертання на високій швидкості, не дивлячись на те, що вони на 33% тонше ніж традиційні. Крім того, вентилятори наділені великим числом лопатей (83 у кожного!) – це збільшує повітряний потік на 15%.

Режими охолодження

Ігрові ноутбуки є вельми універсальними пристроями, придатними для вирішення широкого спектра завдань, і система охолодження даної моделі адаптується відповідно до цих завдань. Вона автоматично перемикається між декількома режимами, що відрізняються за параметрами продуктивності та рівнем шуму. Турборежим Turbo – це максимальна швидкість ноутбука, для забезпечення якої вентилятори також розганяються до максимуму. У збалансованому режимі Balanced, який призначений для ігор, частоти компонентів та швидкість вентиляторів знижуються, а для роботи й розважальних програм призначений безшумний режим Silent.

Перемикання між графічними ядрами

Користувач може легко перемикати дисплей ROG Zephyrus S GX502 між вбудованим графічним ядром і дискретною відеокартою: у першому режимі (Optimus) час автономної роботи ноутбука збільшується до 8 годин,2 а в другому (G-Sync) забезпечується максимальна продуктивність і активується технологія адаптивної синхронізації G-Sync, що підвищує якість зображення в іграх.

1Технічні характеристики залежать від конкретної моделі.

2Продуктивність залежить від конкретної конфігурації. Для тестування часу автономної роботи використовувалася наступна конфігурація: відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2070, процесор Intel Core i7-9750H, дисплей з частотою оновлення 240 Гц та 16 ГБ пам'яті DDR4.

Ноутбук Asus ROG Zephyrus S GX502GW-ES048T Black (90NR01V1-M01120)
Звичайна ціна
76 899 грн