Asus TUF Gaming FX505GD-BQ129 Red Matter (90NR00T2-M05520)

Код: 639192
 • ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ ВІД ПРИВАТБАНКУ НА 10 ПЛАТЕЖІВ
 • «ПОКУПКА ЧАСТИНАМИ» ВІД MONOBANK НА 6 ПЛАТЕЖІВ
 • КРЕДИТ БЕЗ ПЕРЕПЛАТ НА 14 ПЛАТЕЖІВ
Звичайна ціна
25 799 грн
29 999 грн
 • Розмір екрану 15,6"
 • Тип процесора Intel Core i7-8750H
 • Кількість ядер процесора 6
 • Розмір оперативної пам'яті 16 Гб
 • Операційна система DOS
 • Обсяг SSD-накопичувача 256 Гб

Asus TUF Gaming FX505

Нестримна сила, бездоганна надійність

Asus TUF Gaming FX505 змінює уявлення про типові ігрові ноутбуки, пропонуючи потужну апаратну конфігурацію у компактному корпусі з агресивним дизайном та підвищеною міцністю. Ця модель наділена оптимізованою під ігри клавіатурою з повноколірним підсвічуванням, виділеною комбінацією WASD та прискореним спрацьовуванням клавіш (технологія Overstroke). IPS-дисплей NanoEdge володіє надтонкою рамкою, а міцність всього пристрою підтверджена суворими тестами за стандартом MIL-STD-810G. TUF Gaming FX505 – чудова ігрова платформа!

Ігровий дисплей з високою частотою оновлення

Дисплей NanoEdge стає все витонченіше. Тепер товщина його рамки становить всього 6,5 мм1, що дозволило зробити корпус ноутбука ще більш компактним. У моделі TUF Gaming FX505 використовується панель IPS-рівня з високою частотою оновлення, яка гарантує плавне відображення динамічних сцен в іграх з мінімальним ефектом розмиття картинки. Широке колірне охоплення (100% sRGB) та великі кути огляду забезпечать точне відтворення всіх відтінків навіть при погляді на екран з боку.

Бездоганна надійність

Ноутбук TUF Gaming FX505 славиться максимальною надійністю та стабільністю роботи. Він проходить суворі тести якості, в тому числі за американським військово-промисловим стандартом MIL-STD-810G, тому геймери гарантовано отримують у своє розпорядження тільки найкраще. Такий пристрій легко витримає всі тяготи повсякденного використання, від вібрації до випадкових ударів.2

Оптимізована розкладка та повноколірне підсвічування

Виділена комбінація WASD, широка клавіша пробілу, ізольовані «стрілки», проміжки між групами функціональних клавіш – клавіатура ноутбука TUF Gaming FX505 спеціально оптимізована під ігри. Технологія Overstroke забезпечує прискорене спрацьовування клавіш, що буде особливо корисним для швидкого керування у динамічних комп'ютерних іграх. Крім того, у ній реалізовано підсвічування, яким можна керувати через додаток TUF Aura Core.3

 

Екстремальна довговічність

Перемикачі клавіатури, якою оснащений ноутбук TUF Gaming FX505, розраховані на 20 мільйонів натискань, що у два рази перевищує вимоги загальноприйнятого промислового стандарту. Це означає, що пристрій буде служити довго без погіршення своїх споживчих якостей.

 

Оптимальна розкладка

Ноутбук TUF Gaming FX505 оснащений клавіатурою, розкладка якої відповідає кращим зразкам ігрових моделей для стаціонарних комп'ютерів, тому і грати, і набирати текст на ній абсолютно комфортно. Для зручності використання групи функціональних клавіш розділені проміжками, а клавіші зі стрілками відокремлені від інших.

 

Сучасний геймерський арсенал

Попри компактний розмір, TUF Gaming FX505 має обчислювальну потужність повнорозмірного стаціонарного комп'ютера. Він наділений шестиядерним процесором Intel Core i7-8750H з тактовою частотою до 3,9 ГГц. Маючи на чверть більшу продуктивність у порівнянні зі своїми попередниками, цей процесор чудово підходить для багатозадачного режиму, наприклад для запису або трансляції ігрового процесу паралельно з самою грою. У графічної підсистеми ноутбука використовується відеокарта геймерського класу.

Технологія HyperCool

За охолодження ноутбука TUF Gaming FX505 під час тривалих ігрових сесій відповідає технологія HyperCool, яка поєднує у собі пилозахисну систему ADC та функцію регулювання вентиляторів Fan Overboost. Хорошому охолодженню також сприяють невеликі, але ефективні оптимізації, такі як трапецієподібний виріз у кришці дисплея та симетричне розміщення вентиляторів.4

Fan Overboost

Швидкість роботи вентиляторів може регулюватися автоматично відповідно до поточної температури центрального та графічного процесорів, однак у користувача є можливість керувати цим самостійно. Утиліта Fan Overboost пропонує три режими роботи вентиляторів. Режим Fan Overboost забезпечує максимальне охолодження та призначений для максимальних навантажень на ноутбук, а режим Silent гарантує тишу й буде ідеальний при перегляді веб-сайтів або роботі з документами. Також є збалансований режим, який виглядає як щось середнє між двома попередніми.

Захист від пилу

Частинки пилу виводяться з корпусу ноутбука двома спеціально сконструйованими тунелями, розташованими по краях вентиляторів. Завдяки такому захисту від накопичення пилу продовжується термін служби вентиляторів.

Оптимізована вентиляція

Кожна деталь FX505 продумана до дрібниць, щоб гарантувати його стабільну та ефективну роботу. Так, два вентилятори розташовані симетрично, щоб максимально посилити вентиляцію всередині корпусу. Вони викидають гаряче повітря через задню панель, причому у кришці дисплея зроблений трапецієподібний виріз, щоб та не перекривала вентиляційні отвори. Це просте рішення дозволило підвищити ефективність охолодження на цілих 25% у порівнянні з традиційною конструкцією.

Віртуальний звук у форматі 7.1

DTS Headphone: X, реалізована в аудіосистемі ноутбука TUF Gaming FX505, формує віртуальний просторовий звук формату 7.1 при використанні навушників. Є встановлені режими, оптимізовані під ігри, спортивні трансляції та фільми, а також вбудований еквалайзер для додаткового підлаштування звучання.

Швидкість вище, охоплення ширше

У ноутбуці FX505 встановлений новітній модуль Wi-Fi стандарту 802.11ac другого покоління (Wave 2), що забезпечує швидкість передавання даних до 1,7 Гбіт/с, що у 12 разів вище за попередній стандарт 802.11b/g/n. Крім того, антенна конфігурація 2x2 збільшує зону покриття на 30% у порівнянні з конфігураціями типу 1х1. Можна вести потокову трансляцію відео та грати без втрати з'єднання, навіть коли ноутбук FX505 знаходиться далеко від маршрутизатора Wi-Fi.5

Високошвидкісна пам'ять

Ноутбук TUF Gaming FX505 чудово підходить для багатозадачної роботи, адже його шестиядерний процесор доповнено високошвидкісною та енергоефективною пам'яттю DDR4-2666.

Зручно розташовані роз'єми

Працюйте та грайте з комфортом, завдяки продуманому розташуванню портів у FX505. Всі виходи під ігрову периферію та додаткові аксесуари, в тому числі порти USB 2.0 та 3.0, HDMI й аудіороз'єм розташовані зліва. Тому ніякі дроти не будуть заважати руху мишки під час гри.

1Товщина рамки - це відстань від дисплея до краю корпусу ноутбука.

2Тестування проводилося у чітко визначених умовах під наглядом фахівців контролю якості. Самостійне тестування продукту, проведене без належного контролю та спостереження, може пошкодити його і в деяких ситуаціях призвести до ризику для здоров'я та життя.

3Доступність клавіатури з повноколірним підсвічуванням залежить від конкретної моделі.

4Технічні характеристики залежать від конкретної моделі.

5Фактична продуктивність може варіюватися в реальних ситуаціях.

Asus TUF Gaming FX505GD-BQ129 Red Matter (90NR00T2-M05520)
 • ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ ВІД ПРИВАТБАНКУ НА 10 ПЛАТЕЖІВ
 • «ПОКУПКА ЧАСТИНАМИ» ВІД MONOBANK НА 6 ПЛАТЕЖІВ
 • КРЕДИТ БЕЗ ПЕРЕПЛАТ НА 14 ПЛАТЕЖІВ
Звичайна ціна
25 799 грн
29 999 грн