Ноутбук Asus VivoBook X560UD-EJ434 Black (90NB0IP1-M06980)

Код: 642115
 • Розмір екрану 15,6"
 • Тип процесора Intel Core i5-8250U
 • Кількість ядер процесора 4
 • Розмір оперативної пам'яті 8 Гб
 • Обсяг SSD-накопичувача 128 Гб
 • Об'єм HDD-накопичувача 1 Тб
Кешбек 539 грн
від 2 699 грн
в Цитрус Обмiн
26 999 грн
Кешбек 539 грн
від 1 080 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів
  • Розмір екрану 15,6"
  • Тип процесора Intel Core i5-8250U
  • Кількість ядер процесора 4
  • Розмір оперативної пам'яті 8 Гб
  • Обсяг SSD-накопичувача 128 Гб
  • Об'єм HDD-накопичувача 1 Тб

  Для роботи та розваг – кожен день!

  Asus X560 – це сучасний ноутбук, що поєднує у собі гарний дизайн з сучасними технологіями. Він пропонує користувачеві всю потужність новітнього процесора у поєднанні з відеокартою ігрового класу. Для виведення зображення у нього є тонкорамковий дисплей NanoEdge, а для зберігання файлів – два накопичувачі: високошвидкісний твердотільний та традиційний жорсткий диск великої ємності.

  Стильний корпус з контрастними акцентами

  Чорне оздоблення корпусу доповнене контрастними блакитними акцентами на гранях – ноутбук X560 виділяється серед інших моделей своїм стильним зовнішнім виглядом.

  Сучасна конфігурація

  Ноутбук X560 має досить потужну конфігурацію, щоб забезпечити ефективну роботу у багатозадачному режимі, а його дисплей видає бездоганне зображення у розважальних додатках. Для високошвидкісного підключення до інтернету є бездротовий модуль Wi-Fi стандарту 802.11ac.

  Ідеальне поєднання швидкості та місткості

  Ноутбук X560 поєднує переваги традиційного жорсткого диска (висока ємність) та сучасного твердотільного накопичувача (збільшена швидкість передавання даних). На твердотільний накопичувач рекомендується встановлювати додатки, а жорстким диском зручно користуватися для зберігання великих обсягів даних, наприклад, колекції фільмів, музики, фотоальбомів.

  Дисплей NanoEdge

  Завдяки тонкій рамці дисплей NanoEdge має велику відносну площу. Таким чином, даний ноутбук пропонує якомога більше екранного простору у максимально компактному корпусі.

  Краса у кожному пікселі!

  Технологія Splendid дозволяє обрати один з трьох попередньо встановлених режимів роботи дисплея, кожен з яких оптимізований під певні програми, або задати параметри передавання кольорів вручну. Ще одна ексклюзивна технологія ASUS, під назвою Tru2Life Video, служить для автоматичної оптимізації різкості та контрастності зображення при виводі на екран ноутбука відеороликів.

  Кришталево чистий звук

  Динаміки великого діаметра наділяють ноутбук X560 чудовим, чистим «голосом», причому збільшені акустичні камери та інтелектуальний підсилювач дозволяють підвищувати гучність звуку без істотних спотворень.

  Високоякісна вбудована аудіосистема

  У ноутбуці X560 реалізовано ексклюзивну технологію SonicMaster, що є комплексом апаратних та програмних засобів, які забезпечують безпрецедентну для мобільних комп'ютерів якість звучання вбудованої аудіосистеми. Для гнучкого налаштування відтінків звуку служить утиліта AudioWizard, що дозволяє задати всі параметри вручну або вибрати один з декількох попередньо встановлених режимів, кожен з яких ідеально підходить для певного типу додатків.

  Комфортна робота за будь-яких умов

  Ключовою особливістю ноутбуків Asus з системою охолодження IceCool є те, що гарячі компоненти розміщені подалі від рук користувача, тому верхня частина корпусу завжди залишається комфортно прохолодною.

  Довгий термін служби та прискорена підзарядка

  Завдяки ексклюзивним технологіям Asus акумулятори, якими оснащуються ноутбуки X560UD, служать довше, ніж звичайні. Крім того, підтримується прискорена підзарядка: з нуля до 50% всього за 39 хвилин.

  Ноутбук Asus VivoBook X560UD-EJ434 Black (90NB0IP1-M06980)
  Кешбек 539 грн
  від 2 699 грн
  в Цитрус Обмiн
  26 999 грн
  Кешбек 539 грн
  від 1 080 грн/міс