Ноутбук Asus VivoBook X560UD-EJ443 Black (90NB0IP1-M07110)

Код: 642081
 • Розмір екрану 15,6"
 • Тип процесора Intel Core i5-8250U
 • Кількість ядер процесора 4
 • Розмір оперативної пам'яті 6 Гб
 • Обсяг SSD-накопичувача Ні
 • Об'єм HDD-накопичувача 1 Тб
Звичайна ціна
22 499 грн
 • Розмір екрану 15,6"
 • Тип процесора Intel Core i5-8250U
 • Кількість ядер процесора 4
 • Розмір оперативної пам'яті 6 Гб
 • Обсяг SSD-накопичувача Ні
 • Об'єм HDD-накопичувача 1 Тб

Для роботи та розваг – кожен день!

Asus X560 – це сучасний ноутбук, що поєднує у собі гарний дизайн з сучасними технологіями. Він пропонує користувачеві всю потужність новітнього процесора у поєднанні з відеокартою ігрового класу. Для виведення зображення у нього є тонкорамковий дисплей NanoEdge.

Стильний корпус з контрастними акцентами

Чорне оздоблення корпусу доповнене контрастними блакитними акцентами на гранях – ноутбук X560 виділяється серед інших моделей своїм стильним зовнішнім виглядом.

Сучасна конфігурація

Серце ноутбука X560 – потужний процесор Intel Core i5-8250U, який легко справляється з багатозадачного роботою, а відеокарта NVIDIA GeForce GTX 1050 забезпечує комфортну частоту кадрів в сучасних іграх. Для високошвидкісного підключення до інтернету є бездротовий модуль Wi-Fi стандарту 802.11bgn.

Дисплей NanoEdge

Завдяки тонкій рамці дисплей NanoEdge має велику відносну площу. Таким чином, даний ноутбук пропонує якомога більше екранного простору у максимально компактному корпусі.

Краса у кожному пікселі!

Технологія Splendid дозволяє обрати один з трьох попередньо встановлених режимів роботи дисплея, кожен з яких оптимізований під певні програми, або задати параметри передавання кольорів вручну. Ще одна ексклюзивна технологія ASUS, під назвою Tru2Life Video, служить для автоматичної оптимізації різкості та контрастності зображення при виводі на екран ноутбука відеороликів.

Кришталево чистий звук

Динаміки великого діаметра наділяють ноутбук X560 чудовим, чистим «голосом», причому збільшені акустичні камери та інтелектуальний підсилювач дозволяють підвищувати гучність звуку без істотних спотворень.

Високоякісна вбудована аудіосистема

У ноутбуці X560 реалізовано ексклюзивну технологію SonicMaster, що є комплексом апаратних та програмних засобів, які забезпечують безпрецедентну для мобільних комп'ютерів якість звучання вбудованої аудіосистеми. Для гнучкого налаштування відтінків звуку служить утиліта AudioWizard, що дозволяє задати всі параметри вручну або вибрати один з декількох попередньо встановлених режимів, кожен з яких ідеально підходить для певного типу додатків.

Комфортна робота за будь-яких умов

Ключовою особливістю ноутбуків Asus з системою охолодження IceCool є те, що гарячі компоненти розміщені подалі від рук користувача, тому верхня частина корпусу завжди залишається комфортно прохолодною.

Довгий термін служби та прискорена підзарядка

Завдяки ексклюзивним технологіям Asus акумулятори, якими оснащуються ноутбуки X560UD, служать довше, ніж звичайні. Крім того, підтримується прискорена підзарядка: з нуля до 50% всього за 39 хвилин.

Ноутбук Asus VivoBook X560UD-EJ443 Black (90NB0IP1-M07110)
Звичайна ціна
22 499 грн