Ноутбук Dell Inspiron 15 3552 (35C304H5IHD-WBK) Black

Код: 635281
  • Кредит 0,01% до 25 платежів
  • Розмір екрану 15,6"
  • Тип процесора Intel Celeron N3060
  • Кількість ядер процесора 2
  • Розмір оперативної пам'яті 4 Гб
  • Операційна система Windows 10 Home
  • Об'єм накопичувача 500 Гб

Dell Inspiron 15 3552 (35C304H5IHD-WBK)

Dell Inspiron 15 3552 – це легкий 15-дюймовий ноутбук на базі процесора Intel, який стане вірним помічником у будь-яких щоденних завданнях. Він оснащений всім необхідним для роботи: якісним екраном, зручною клавіатурою, ємним акумулятором та достатнім запасом місця для зберігання всіх даних. А завдяки підтримці технології обробки звуку Waves MaxxAudio, він дозволить з задоволенням відпочити за переглядом фільму або послухати на дозвіллі улюблену музику.

Ефективне вирішення будь-яких завдань

Працюйте продуктивно з процесором Intel Celeron N3060 (1,6-2,48 ГГц), який чудово справляється з повсякденними завданнями та офісними додатками. Удосконалена технологія Intel SpeedStep дозволяє йому адаптуватися до ситуації та перемикати рівень напруги та частоти залежно від навантаження, щоб більш ефективно витрачати ресурси.

 

Компактний та легкий

Inspiron 15 3552 досить компактний, що дозволяє запросто брати його з собою всюди. Товщина ноутбука становить всього 22 мм, а вага – трохи більше 2 кг. Він легко поміщається в сумку для ноутбука, рюкзак або дорожню сумку, займаючи зовсім небагато місця.

Правильний погляд на речі

На 15,6-дюймовому екрані комфортно не лише працювати з документами, а й дивитися улюблені фільми. А матове покриття дозволить без проблем користуватися ноутбуком навіть при яскравому світлі.

 

Приголомшлива чіткість звуку

Розширюйте можливості ноутбука та домагайтеся ідеального звучання за допомогою технології Waves MaxxAudio, відзначеній премією GRAMMY. Вона робить низькі частоти більш виразними, а високі чіткішими, щоб забезпечити найвищу якість звучання у будь-якій ситуації.

Свобода від розеток

Працюйте тим, де зручно. 4-комірковий акумулятор на 40 Втгод забезпечує ноутбуку прекрасну автономність – близько 6 годин роботи на одному заряді. Тому вам не доведеться бути весь час прив'язаним до розетки.

 

Місця вдосталь

Зберігайте в ноутбуці всі робочі проекти, навчальні матеріали, книги, фільми та музику. Місткий диск на 500 Гб дасть достатньо простору для всіх важливих файлів.

Розрахований на довгу роботу

Dell Inspiron 15 3552 стане вірним другом та помічником на довгі роки. Кожна його деталь була ретельно протестована і здатна витримати дуже активну експлуатацію. Так кнопка живлення та мультимедійні кнопки розраховані на 40 000 натискань, шарніри ноутбука збережуть ідеальний стан навіть після відкриття та закриття кришки 20 000 разів, а клавіатура без проблем витримує 10 мільйонів натискань часто використовуваних клавіш.

Ноутбук Dell Inspiron 15 3552 (35C304H5IHD-WBK) Black