Ноутбук HP 15-dw0023ur Silver (6RK49EA)

Код: 654991
Звичайна ціна
11 299 грн
  • Розмір екрану 15,6"
  • Тип процесора Intel Core i3-7020U
  • Кількість ядер процесора 2
  • Розмір оперативної пам'яті 8 Гб
  • Обсяг SSD-накопичувача 256 Гб
  • Об'єм HDD-накопичувача Ні

Тонкий. Стильний. Компактний

Завдяки тонкому корпусу та стильному дизайну цей ефектний ноутбук можна брати куди завгодно. Завдяки красивій матовій клавіатурі та кріпленням у кольорі корпусу цей стильний ноутбук HP з екраном 15,6" виглядає так само приголомшливо, як і працює.

Дисплей високої роздільної здатності

Погляньте на світ цифрових технологій по-новому. Оцініть чудову якість фотографій та зображень завдяки екрану з високою роздільною здатністю до 1 млн пікселів.

Процесор Intel Core

Це високопродуктивне рішення легко впорається з великою кількістю завдань, покращуючи можливості роботи з ПК.

Intel UHD Graphics

Погляньте по-новому на все, що ви робите, завдяки приголомшливим графічним можливостям. Intel UHD Graphics забезпечує високу якість та яскраві кольори відображення відео, веб-сторінок та іншого.

Твердотільний накопичувач

Завдяки відсутності рухомих частин (які характерні для традиційних жорстких дисків ) твердотільні накопичувачі вирізняються більшою ефективністю, надійністю та продуктивністю. Вам більше не доведеться чекати завершення довгого завантаження або передавання файлів.

Бездротове з'єднання

Ноутбук використовує для підключення до нього модуль Wi-Fi стандарту 802.11 b / g / n / ac. Він забезпечить стабільність з'єднання з будь-якими точками, в яких сигнал буде бездоганний. Працюйте, де б ви не знаходилися, адже з таким обладнанням вам доступно все: від веб-серфінгу до проведення відеопереговорів.

Залишайтеся на зв'язку та проводьте час з задоволенням

Залишайтеся на зв'язку та проводьте час з задоволенням завдяки акумулятору з тривалим часом роботи і технологією швидкої зарядки HP, а також екрану з насиченими кольорами. А накопичувач великого обсягу дозволяє з легкістю зберігати улюблені фільми, фото та музику.

Технологія швидкої зарядки HP Fast Charge

Вам більше не доведеться чекати на зарядку ноутбука кілька годин. Акумулятор вимкненого пристрою можна зарядити за 0 до 50% всього за 45 хвилин.

Два фронтальні динаміки

Не бійтеся увімкнути звук голосніше, це не позначиться на його якості. Звук буде спрямований прямо на вас, щоб ви могли повністю його відчути.

Пристрій зчитування карт SD та Micro SD

Якщо потрібно розширити об’єм для зберігання більшої кількості фільмів, фотографій та музичних композицій, ви можете просто вставити зовнішню карту пам'яті SD або Micro SD. Більше нічого не потрібно!

Ноутбук HP 15-dw0023ur Silver (6RK49EA)
Звичайна ціна
11 299 грн