Ноутбук HP Omen 15-dc0016ua Black (6VN98EA)

Код: 655027
  • Кредит 0,01% до 25 платежів
  • Розмір екрану 15,6"
  • Тип процесора Intel Core i7-8750H
  • Кількість ядер процесора 6
  • Розмір оперативної пам'яті 16 Гб
  • Операційна система DOS
  • Об'єм накопичувача 256 Гб

Потужний комп'ютер з містким акумулятором

Грайте у будь-якому місці без зниження продуктивності. Високопродуктивний ігровий ноутбук Omen 15 дозволяє користувачеві бути мобільним і вдосконалювати свої навички завдяки швидкодіючій графіці класу настільного ПК, зануренню у гру та можливості модернізації.

Кожна мить

Графічна карта nVidia GeForce GTX 1060 з виділеною пам'яттю 3 Гбайт дозволяє грати у найбільш ресурсомісткі на сьогодні ігри, не пропускаючи жодної деталі.

Новітні ігрові технології

Скористайся сучасними графічними технологіями, наприклад NVIDIA GameWorks, які дозволяють поринути у гру і створюють ефект кіно.

Система охолодження

Нова конструкція вентилятора з великими лопатями, трифазний двигун та гідродинамічний підшипник збільшують тепловіддачу, тому цей ноутбук не нагрівається навіть у найспекотніші моменти гри.

Omen Command Center

Програма дозволяє виконувати точне користувацьке налаштування за допомогою центру керування Omen Command Center, встановленого на ПК Omen. Підсилювач мережі сприяє скороченню затримки шляхом підвищення пріоритету ігрового мережевого трафіку. Швидкість вентилятора регулюється для найкращого охолодження й підвищення продуктивності під час гри. Ви можете налаштувати підсвічування клавіатури на свій розсуд (у модифікації з виділеними клавішами).

Клавіатура з зональним підсвічуванням

Клавіатура з підсвічуванням Dragon Red та спеціально виділеними клавішами WASD забезпечує необхідну точність. Можна також обрати модель ноутбука Omen з 4 зонами підсвічування для індивідуального налаштування.

Технологія запобігання випадковим натисканням (26 клавіш)

Біжіть, стріляйте та перезаряджайте зброю водночас. Завдяки підтримці одночасного натискання до 26 клавіш і повного унеможливлення фіктивних натискань забезпечується чітке керування навіть при одночасному виконанні декількох команд.

Модернізація. Розширення. Розвиток

Ноутбук Omen вирізняється простотою модернізації та обслуговування — доступ до жорсткого диска, твердотільного накопичувача та ОЗП здійснюється з однієї панелі.

Аудіосистема Bang & Olufsen

Оцініть кожну деталь гри і повністю пориньте у те, що відбувається завдяки технології HP Audio Boost та аудіосистемі Bang & Olufsen.

Безліч портів

Величезний вибір різноманітних портів дозволяє створити ідеальну бойову станцію.

1 - USB-порт 3.0 Type A; 2 - DTS Headphone:X ; 3 - mic; 4 - SD cardreader ; 5 - Ethernet; 6 - HDMI 2.0; 7 - Mini DisplayPort; 8 - USB-порт 3.1 Type-C; 9 - power

Ноутбук HP Omen 15-dc0016ua Black (6VN98EA)

Ноутбук HP Omen 15-dc0016ua Black (6VN98EA)