Адаптер Apple Lightning to 3.5mm Headphones (White) MMX62ZM/A

Код: 605737
Кешбек 7 грн
399 грн
Кешбек 7 грн
від 16 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги

  • Підтримка пристроїв з роз'ємом Lightning
  • Підключення пристроїв з виходом 3.5 мм
  • Комфортна довжина кабелю
  • Якісний пластик
  • Гнучкість дротів перешкоджає загинанню та заплутуванню
   

  Навіщо та кому потрібен адаптер?

  Адаптер слугує для здійснення з'єднання між пристроями за відсутності у них потрібних роз'ємів. Адаптер вирішує проблеми підключення та може істотно полегшити життя господаря.


  Завдяки адаптерам, ви можете зчитувати інформацію, програвати мелодії за допомогою колонок, підключати клавіатури, мікрофони, синтезатори, карти пам'яті, а також навушники.

   

  Докладний опис

  Apple Lightning to 3.5mm Headphones — адаптер, який призначений для використання навушників. З його допомогою можна підключати різні пристрої з виходом 3,5 мм до iPhone або іншим гаджетів з роз'ємом Lightning.


  Адаптер підтримує всі пристрої з роз'ємом Lightning, що працюють на базі операційної системи iOS 10 або новішої. Серед найбільш часто використовуваних гаджетів — iPod touch, iPad, iPhone.


  Однією з переваг адаптера є його зручна довжина, яка майже не впливає на довжину навушників, що підключаються. Дизайн пристрою простий і практичний. Його невеликі розміри дозволяють без проблем переносити адаптер просто в кишені. Якісні матеріали, з яких виготовлено Apple Lightning, роблять його стійким до пошкоджень, а його конектори — менш схильними до затирання.


  Гнучкий кабель Apple Lightning практично неможливо загнути без цілеспрямованого зусилля, і абсолютно неможливо заплутати. Адаптер стане зручним і непомітним аксесуаром, який раз і назавжди вирішить проблему сумісності ваших навушників і мобільного пристрою.

  Адаптер Apple Lightning to 3.5mm Headphones (White) MMX62ZM/A
  Кешбек 7 грн
  399 грн
  Кешбек 7 грн
  від 16 грн/міс