Адаптер Apple USB-C to 3.5mm Headphones (White) MU7E2

Код: 636214
Кешбек 7 грн
399 грн
Кешбек 7 грн
від 16 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Що робити, якщо новенький смартфон або планшет замість звичного аудіороз'єму обладнаний універсальним USB-C? Як до нього під’єднати улюблені навушники? Проблему вирішує простий та компактний адаптер USB-C to 3.5mm, який стане просто незамінним аксесуаром для iPad, а також різних Android-пристроїв. Він значно розширює коло сумісних пристроїв та дозволяє слухати музику на своїх умовах.

  Розширює можливості

  Оригінальний адаптер для навушників Apple USB-C to 3.5mm дозволяє під’єднувати навушники або портативну акустику зі стандартним штекером mini-jack до пристроїв з USB-C портом. Крім того, з'єднавши перехідник з додатковим аудіокабелем, можна під'єднати смартфон або планшет до aux-порту автомобіля для прослуховування мультимедійних файлів у дорозі.

   

  Стабільне передавання звуку та сумісність

  Цей адаптер забезпечує стабільний сигнал, чітке передавання голосу під час розмови та бездоганне відтворення музики. Його підтримує безліч сучасних девайсів, зокрема iPad Pro 11" та iPad Pro 12.9" третього покоління, 13-дюймовий MacBook Air з Retina дисплеєм, iMac Pro та Mac mini, а також телефони та планшети на Android.

  Компактний розмір

  Адаптер виготовлений з високоякісних матеріалів, гнучкий та надійний. Завдяки невеликим габаритам, він легко вміщується в сумці, рюкзаку або кишені й зручний у використанні. Тому стане практичним аксесуаром для тих, хто не уявляє свого життя без музики.

  Адаптер Apple USB-C to 3.5mm Headphones (White) MU7E2
  Кешбек 7 грн
  399 грн
  Кешбек 7 грн
  від 16 грн/міс