Ігрова клавіатура Razer Black Widow X Chroma Mercury Edition (RZ03-01762000-R3M1)

Код: 633637
Кешбек 89 грн
4 499 грн
Кешбек 89 грн
від 180 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Ігрова клавіатура Razer BlackWidow X Chroma Mercury Edition

  Лаконічна конструкція, без верхньої декоративної рамки, клавіатури Razer BlackWidow X Chroma Mercury забезпечує найвищу ефективність роботи. Ігрова клавіатура Razer BlackWidow X Chroma Mercury дозволить налаштувати індивідуальне підсвічування для кожної клавіші з вибором зі 16,8 млн. кольорів і різних варіантів світлових ефектів. Профілі налаштувань можуть бути створені за допомогою програми Razer Synapse і опубліковані для завантаження мільйонами інших користувачів через сервіс Razer Chroma Workshop. Підтримка ефектів Chroma інтегрована в цілий ряд відомих ігор, включаючи Call of Duty, Overwatch, Blade and Soul і ін.

  Збільшений термін служби

  Механічні перемикачі Razer неодноразово показували себе як найбільш зручні для ігор, забезпечуючи високий рівень якості та надійності без компромісів. Всі елементи перемикачів Razer даної технології і конструкції тепер повністю виробляються потужностями самої компанії Razer, що гарантує дотримання найсуворіших вимог до кожного виготовленого перемикача і забезпечує зносостійкість аж до 80 мільйонів натиснень.

  Зазначені численними нагородами механічні перемикачі Razer

  Нові механічні перемикачі Razer, створені спеціально для ігрових клавіатур, мають найбільш зручний характер спрацьовування і неперевершену чутливість. З моменту своєї появи механічні перемикачі Razer були проголошені новим стандартом для всіх механічних ігрових клавіатур.

  Безрамкова конструкція

  Відсутність верхньої декоративної пластикової рамки оголює жорстку металеву основу ігрової клавіатури Razer BlackWidow X Chroma Mercury, надаючи їй неповторний лаконічний вигляд холодної зброї. Металева пластина, на якій закріплені ігрові механічні перемикачі Razer Green, спеціальним чином оброблена і на її поверхні не залишається слідів від пальців.

  Підсвічування Chroma з налаштуванням 16,8 млн. варіантів відтінків

  Клавіатура Razer BlackWidow X Chroma Mercury оснащена підсвічуванням клавіш з можливістю легкого індивідуального налаштування 16,8 млн. варіантів відтінків через програму Razer Synapse. Від готових шаблонів підсвічування для різних типів ігор до вашої власної унікально програмованої палітри - ми передбачили все, що дозволить вам отримати максимум незабутніх вражень від власної гри.

  Ігрова клавіатура Razer Black Widow X Chroma Mercury Edition (RZ03-01762000-R3M1)
  Кешбек 89 грн
  4 499 грн
  Кешбек 89 грн
  від 180 грн/міс