Ігрова миша Razer Abyssus Essential (RZ01-02160300-R3M1)

Код: 635031
Кешбек 25 грн
1 299 грн
Кешбек 25 грн
від 52 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Точна, швидка, яскрава

  Ігрова миша Razer Abyssus Essential володіє всіма необхідними функціями, щоб почати перемагати – точний оптичний сенсор з роздільною здатністю 7200 DPI для швидких і точних пострілів, зручна симетрична форма, яка дозволяє грати протягом багатьох годин, та унікальний дизайн, який дозволяє підсвічуванню Razer Chroma додати нових яскравих вражень у вашу гру.

  Особливості:

  • Оптичний сенсор з реальною роздільною здатністю 7 200 DPI
  • Фонове підсвічування Razer Chroma™
  • Синхронізація з іншими пристроями
  • 3 кнопки з миттєвим відгуком (технологія Hyperesponse)
  • Термін служби 10 мільйонів натискань клавіш

  Оптичний сенсор з реальною роздільною здатністю 7 200 DPI

  Завдяки роздільній здатності сенсора 7 200 DPI, а також швидкості переміщення у 220 дюймів на секунду (IPS) та прискоренню у 30 g ви зможете без проблем здійснювати виграшні маневри.

  Унікальне фонове підсвічування

  Просто підключіть Razer Abyssus Essential і завдяки підсвічуванню нижньої сторони миші спостерігайте, як добре вона освітлює будь-яку поверхню, на якій знаходиться миша. З більш ніж 16,8 мільйона варіантів кольорів, ви знайдете той відтінок, який найкраще вам підходить.

  Симетрична компактна форма

  Це — оптимізована зброя! Шукаєте ви свій стиль або відточуєте його, симетрична форма миші Razer Abyssus Essential дозволить вам вільно перемикатися між конфігураціями для лівої чи правої руки, гарантуючи безперервний контроль над грою.

  Високотактильне коліщатко прокрутки

  Ніяких хаків. Бути чемпіоном світу означає, що необхідно користуватися будь-якими дозволеними перевагами. Саме тому високотактильне коліщатко прокрутки володіє ідеальним відгуком незалежно від того, гортаєте ви докладний опис стратегії або перелік оновлень.

  Три кнопки з миттєвим відгуком, технологія Hyperesponse

  Час підвищити власний APM (кількість дій за хвилину). Кожна кнопка миші Razer Abyssus Essential спрацьовує зі швидкістю, яка гідна турнірних виступів.

  Підтримка Razer Synapse 3 (Beta)

  Отримайте доступ до розширених опцій керування за допомогою уніфікованого хмарного засобу налаштування обладнання.

  Підсвічування Razer Chroma™ – 16,8 млн налаштовуваних кольорів

  Можливості Razer Chroma™ безмежні — починаючи з ефектного зовнішнього підсвічування і закінчуючи повним зануренням в ігровий процес з чудовим світловим шоу.

  Ефекти підсвічування (налаштування через Razer Synapse):

  • Дихання: М'яка пульсація одним, двома або декількома кольорами у випадковому порядку кожні 7 секунд, що імітує рівномірне дихання
  • Реактивний: Підсвічування вмикається при натисканні кнопок і горить протягом вказаного часу (в короткому, середньому або швидкому режимі), створюючи ефект сліду: чим швидше ви натискаєте, тим яскравіше розгорається ваша миша
  • Циклічне перемикання кольорів спектру: Повільне та плавне перемикання по всьому спектру з 16,8 млн. відтінків — ненав'язливий, але дуже стильний штрих
  • Статичне підсвічування: Постійне підсвічування миші обраним вами кольором зі спектру 16,8 млн. відтінків

  Системні вимоги:

  • PC з USB портом
  • Windows® 7 64-bit (або вище)
  • Інтернет з'єднання (для встановлення драйверів)
  • Вільне місце на жорсткому диску 500 Мбайт
  • Щоб використовувати повний набір функцій продукту та для отримання оновлення програмного забезпечення, буде потрібна реєстрація акаунту в Razer Synapse 3.0, скачування програмного забезпечення, прийняття ліцензійної угоди та підключення до інтернету. Після активації, повний набір функцій пристрою, можна отримати й у додатковому автономному режимі
  Ігрова миша Razer Abyssus Essential (RZ01-02160300-R3M1)
  Кешбек 25 грн
  1 299 грн
  Кешбек 25 грн
  від 52 грн/міс