Ігрова миша Razer Mamba Elite (RZ01-02560100-R3M1)

Код: 635033
Кешбек 57 грн
2 899 грн
Кешбек 57 грн
від 116 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Razer Mamba Elite – ергономічна ігрова миша, яка отримала новий сенсор Razer 5G Advanced Optical Sensor з реальною роздільною здатністю 16 000 DPI, найточніший у світі. У цій моделі підсвічування Razer Chroma стало ще красивіше, адже тепер воно складається з 20 освітлювальних зон.

  Особливості:

  • Оптичний сенсор з реальною роздільною здатністю 16 000 DPI
  • Підсвічування Razer Chroma™ з 20 освітлювальних зон
  • Синхронізація з іншими пристроями Razer
  • 9 програмованих клавіш Hyperesponse
  • Термін служби 50 мільйонів натискань клавіш
  • Підтримка Razer Synapse 3

  Надточний оптичний сенсор

  Відкрийте нові горизонти керованості з Razer Mamba Elite. Миша отримала оптичний сенсор Razer 5G Advanced Optical Sensor з реальною роздільною здатністю 16 000 DPI, а також швидкістю переміщення 450 дюймів за секунду (IPS) та прискоренням у 50 G. Він забезпечує надточну передачу даних, даруючи вам беззаперечну перевагу перед суперниками.

  Краща ергономіка

  Ігрова миша виконана в асиметричній формі, оптимізованій під правшів. Razer Mamba Elite ідеально лежить в руці, щоб навіть багатогодинна гра не стомлювала вас. Прогумоване чотирьохпозиційне коліщатко забезпечує прокрутку з мінімальним опором та виразним тактильним відгуком. За ковзання маніпулятора відповідають масивні тефлонові ніжки.

  Ідеальне підсвічування

  Ця миша отримала вдосконалене підсвічування Razer Chroma, яке тепер складається з 20 освітлювальних зон. Праворуч та ліворуч Razer Mamba Elite йде прозора вставка з підсвічуванням. Також підсвічується бічна зона коліщатка та логотип. Кожну освітлювальну зону можна налаштовувати індивідуально, надавши їй один з 16,7 мільйонів підтримуваних кольорів.

  До 50 мільйонів кліків

  Ігрова миша оснащена механічними перемикачами Razer™, розробленими компанією Omron – одним зі світових лідерів у виробництві електроніки. Вдала конструкція та міцні матеріали дозволили закласти у Razer Mamba Elite винятковий термін служби – 50 мільйонів натискань клавіш.

  Безмежні можливості налаштування

  Регульовані сенсори та додаткові кнопки дають можливість розподіляти часто використовувані команди, щоб зробити керування ефективніше. Razer Mamba Elite підтримує фірмове програмне забезпечення Razer Synapse 3, в якому ви зможете налаштовувати чутливість, висоту відриву від поверхні та безліч інших параметрів миші. Налаштовані під себе параметри можна зберегти у хмару, щоб завжди мати до них доступ.

  Ігрова миша Razer Mamba Elite (RZ01-02560100-R3M1)
  Кешбек 57 грн
  2 899 грн
  Кешбек 57 грн
  від 116 грн/міс