Ігрова миша Razer Mamba Wireless (RZ01-02710100-R3M1)

Код: 635035
Кешбек 69 грн
3 499 грн
Кешбек 69 грн
від 140 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Ігрова миша Razer Mamba Wireless

  Razer Mamba Wireless – бездротова ігрова миша, яка подарує вам безмежні можливості ігрового геймплею. Миша може похизуватися новим сенсором Razer 5G Advanced Optical Sensor з реальною роздільною здатністю 16 000 DPI та адаптивною частотною технологією (AFT), що забезпечує стабільний бездротовий зв'язок.

  Особливості:

  • Оптичний сенсор з реальною роздільною здатністю 16 000 DPI
  • 7 програмованих клавіш Hyperesponse
  • Термін служби 50 мільйонів натискань клавіш
  • Ергономічний дизайн для правшів
  • Адаптивна частотна технологія (AFT)
  • 50 годин автономної роботи
  • Підтримка Razer Synapse 3

  Повна свобода від дротів

  Грайте в улюблені ігри без обмеження у рухах та заплутаних між собою дротів, не йдучи на компроміси в якості передавання даних. Нова миша Razer Mamba Wireless здійснює бездротовий зв'язок за допомогою адаптивної частотної технології (AFT) від Razer, яка забезпечує стабільність на рівні з дротовим зв'язком.

  Найточніший у світі сенсор

  З Razer Mamba Wireless ви зможете вразити всіх суперників швидкістю реакції й точністю, яка так важлива у шутерах та інших іграх. Миша отримала найточніший у світі оптичний сенсор Razer 5G Advanced Optical Sensor. Він працює з реальною роздільною здатністю 16 000 DPI, а також швидкістю переміщення 450 дюймів за секунду (IPS) та прискоренням у 50 G.

  Ємний акумулятор

  Бездротова миша дозволить вам грати годинами, не перериваючись на зарядку у найважливіші моменти гри. В Razer Mamba Wireless вбудовано ємний акумулятор, який забезпечує маніпулятору 50 годин автономної роботи.

  Стильне підсвічування

  Геймерські аксесуари з підсвічуванням зроблять ваше робоче місце ще гарніше, додавши йому технологічного шарму. Ігрова миша оснащена фірмовим підсвічуванням Razer Chroma, яке підсвічує коліщатко та логотип. Razer Mamba Wireless підтримує 16,7 мільйонів кольорів, які можна налаштувати у програмному забезпеченні Razer Synapse 3.

  Надзвичайна надійність

  Razer Mamba Wireless буде надійно служити вам протягом тривалого часу. Миша оснащена механічними перемикачами Razer™, розробленими компанією Omron – одним зі світових лідерів у виробництві електроніки. Ці бездоганні перемикачі розраховані на 50 мільйонів натискань.

  Можливості Razer Synapse 3

  Миша отримала 7 програмованих клавіш Hyperesponse, які дають змогу розподіляти часто використовувані команди, щоб швидко реагувати у грі. Фірмове програмне забезпечення Razer Synapse 3, підтримуване Razer Mamba Wireless, дозволяє налаштовувати чутливість, висоту відриву від поверхні та безліч інших параметрів маніпулятора. Ваші індивідуальні налаштування можна зберегти у хмару, щоб завжди мати до них доступ.

  Ігрова миша Razer Mamba Wireless (RZ01-02710100-R3M1)
  Кешбек 69 грн
  3 499 грн
  Кешбек 69 грн
  від 140 грн/міс