Ігрова поверхня Cougar Arena (Black)

Код: 640368
2 товари Black
колір Black
 • Black
  549 грн
 • Orange
  549 грн
Кешбек 10 грн
549 грн
Кешбек 10 грн
від 22 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Велика професійна ігрова поверхня

  Унікальний дизайн Cougar Arena - ідеальне поле битви. Його широка область дозволить вам вільно переміщатися, а ігрова поверхня гарантує рівне ковзання та правильний рівень точності, щоб ви не відставали у найспекотніших боях.

  Чудова довговічність

  Завдяки прошитим краям та водонепроникності цей килимок для миші буде працювати бездоганно у найсуворіших умовах. Водонепроникна текстурна 3D поверхня витримує будь-яку пролиту рідину.

  Комфорт вищого рівня

  Товщина 5 мм забезпечує необхідний рівень підтримки та комфорту для тривалих періодів гри. Досить товстий, щоб забезпечити рівну поверхню, і при цьому досить тонкий як для габаритного килимка.

  Хвилеподібна гумова основа

  Каучукова основа Cougar Arena була спеціально розроблена, щоб гарантувати стійкість. Це досягається завдяки хвилеподібній конструкції, яка дозволяє розсіювати кінетичну енергію від ваших рухів.

  Сумісний з лазерними та оптичними мишами

  Поверхня Cougar Arena була оптимізована для чутливих датчиків і ретельно протестована як з оптичними, так і з лазерними ігровими мишами. З Cougar Arena ви знаєте, що отримуєте максимальну віддачу від своєї мишки.

  М'яка тканина для портативності

  Cougar Arena поєднує у собі високоякісну тканинну поверхню з гумовою основою, яка дозволяє згортати килимок, не жертвуючи якістю та довговічністю.

  Ігрова поверхня Cougar Arena (Black)
  Кешбек 10 грн
  549 грн
  Кешбек 10 грн
  від 22 грн/міс