Клавіатура ігрова ASUS TUF Gaming K5 USB Black Ukr (90MP0130-B0MA00)

Код: 638201
Кешбек 31 грн
1 999 грн
- 21 %
Ваша знижка 410 грн
1 999 грн
1 589 грн
Кешбек 31 грн
від 64 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Клавіатура ігрова ASUS TUF Gaming K5 USB

  ASUS TUF Gaming K5 USB - геймерська клавіатура, в якій поєднуються безкомпромісна зручність, виняткова надійність та довговічність.

  Особливості:

  • Перемикачі Mech-Brane та коректна обробка до 24 одночасних натискань
  • Покриття стійке до пошкоджень
  • Захист від потрапляння вологи
  • Світлодіодне підсвічування Aura з п'ятьма незалежно регульованими зонами
  • Додаткові мультимедійні клавіші
  • Блокування клавіші Windows
  • Вбудована підставка під зап'ястя
  • Ніжки з двома варіантами кута нахилу клавіатури
  • Програмовані клавіші з можливістю запису макросів «на льоту»
  • Вбудована пам'ять для збереження персональних налаштувань

  Особлива конструкція перемикачів

  ASUS TUF Gaming K5 USB поєднує у собі кращі якості механічних та мембранних клавіатур. У ній вперше застосовані перемикачі Mech-Brane, з якими кожне натискання відчувається так чітко, як на механічній клавіатурі, але відбувається безшумно та м'яко, як на мембранній. Дана клавіатура порадує власника точністю та швидкістю спрацьовування. Повний хід її високих клавіш становить 3,7 мм, і вона здатна коректно обробляти до 24 одночасних натискань.

  RGB-підсвічування Aura Sync

  Світлодіодне підсвічування клавіатури ASUS TUF Gaming K5 USB можна легко налаштовувати на свій смак у п'яти незалежних одна від одної зонах. Обирайте серед незліченної кількості колірних відтінків і декількох динамічних візуальних ефектів: статика, дихання, хвиля, цикл. Синхронізуйте їх з іншими Aura-сумісними пристроями (технологія Aura Sync). Символи на повнорозмірних клавішах нанесені товсто, а отже пропускають більше світла. Ось чому підсвічування виглядає так яскраво та чітко.

  Стійке покриття та вологозахист

  Надійна і всередині, і зовні, ASUS TUF Gaming K5 USB створена для багаторічної служби. Корпус пристрою має спеціальне посилене покриття, яке пройшло понад десятка випробувань на стійкість до різних впливів. Вона не боїться вологи й не вийде з ладу, навіть якщо пролити на неї до 60 мл рідини, тому бризки від випадково перекинутої банки газованої води не затьмарять переможний настрій.

  Мультимедійні клавіші

  Щоб змінити гучність звуку, не обов'язково зупиняти гру. Завдяки спеціальним мультимедійним клавішам, розташованим у лівому верхньому кутку корпусу, це можна зробити, навіть не відриваючи праву руку від миші.

  Програмовані клавіші та вбудована пам'ять

  Клавіші клавіатури ASUS TUF Gaming K5 USB – повністю програмовані. Записувати макроси можна безпосередньо в процесі гри, а вбудована пам'ять дозволяє зберігати персональні налаштування, щоб ті не губилися навіть при під’єднанні до іншого комп'ютера.

  Ергономічна конструкція

  Клавіатура ASUS TUF Gaming K5 USB створена для максимального комфорту користувача. Складані ніжки дозволяють підняти її на два різних рівні висоти, а передня частина корпусу збільшена, щоб служити зручною підставкою під зап'ястя.

  Armoury II

  Armory II – це програмне забезпечення на основі драйверів, яке пропонує розширені засоби керування та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для гнучкого налаштування ASUS TUF Gaming K5 USB. З його допомогою можна створювати профілі, налаштовувати колір та візуальні ефекти підсвічування, змінювати функції клавіш, записувати макроси та ін. Є також можливість відстежувати статистику, пов'язану з поведінкою обладнання під час гри.

  Клавіатура ігрова ASUS TUF Gaming K5 USB Black Ukr (90MP0130-B0MA00)
  Кешбек 31 грн
  1 999 грн
  - 21 %
  Ваша знижка 410 грн
  1 999 грн
  1 589 грн
  Кешбек 31 грн
  від 64 грн/міс