Ігрова комп'ютерна миша Logitech G502 Proteus Spectrum (Black) 910-005470

Код: 640989
Кешбек 67 грн
3 399 грн
Кешбек 67 грн
від 136 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Спеціально для ігор

  У моделі G502 вдало поєднуються висока продуктивність, чудова якість збирання, вдосконалені ігрові функції, а також неймовірна зручність використання. Цей з легкістю налаштовуваний пристрій — просто знахідка для любителів комп'ютерних ігор.

  Вдосконалений оптичний датчик

  Миша G502 оснащена оптичним датчиком PMW3366, який зберігає нульові значення прискорення, згладжування та фільтрації при будь-якому рівні чутливості (від 200 до 12 000 точок на дюйм). Таким чином, ця модель забезпечує виняткову точність відстеження та високу стабільність реакції, незалежно від рівня чутливості, встановленого на пристрої.

  Миттєва зміна рівнів чутливості

  Швидке збільшення чутливості дозволяє гравцеві повноцінно керувати ігровим процесом. Перемикання між низьким рівнем чутливості для влучної стрільби та високим для блискавичних маневрів здійснюється за допомогою кнопки для великого пальця. Використовуйте до п'яти налаштувань чутливості, перемикаючись між ними одним натисканням. Три індикатори чутливості показують, яке значення вибране у даний момент. Можна не лише задати параметри чутливості за допомогою ПЗ Logitech Gaming Software, а й скористатися оптимальними стандартними налаштуваннями.

  Дворежимне коліщатко з функцією надшвидкої прокрутки

  Після розблокування коліщатка вмикається режим безперервної надшвидкої прокрутки, який дозволяє оперативно переглядати об'ємні документи. Після блокування коліщатка активується режим точної покрокової прокрутки. Важке металеве коліщатко забезпечує повноцінне керування у будь-якому режимі, впевнене й плавне.

  Налаштування відповідно до запитів

  Безліч варіантів регулювання за вагою та балансом, RGB-підсвічування з можливістю користувацького налаштування, 11 програмованих кнопок, функція миттєвої зміни рівня чутливості, адаптація до типу поверхні столу та ін. За допомогою ПЗ Logitech Gaming Software модель G502 можна налаштувати відповідно до параметрів та стилю гри.*

  Ігрові переваги

  Крім головних функцій, що стосуються продуктивності та індивідуального налаштування, пристрій має безліч добре продуманих конструктивних особливостей. Це, наприклад, основні кнопки з механічними мікроперемикачами, розраховані на 20 млн натискань, а також кабель в обплетенні з гачком та хомутом, прогумовані вставки з боків, магнітна кришка відсіку для важків та багато іншого.

  *Для роботи з додатковими функціями потрібне ПЗ Logitech Gaming Software.

  Ігрова комп'ютерна миша Logitech G502 Proteus Spectrum (Black) 910-005470
  Кешбек 67 грн
  3 399 грн
  Кешбек 67 грн
  від 136 грн/міс