Миша Logitech Wireless (M325) Black

Код: 631666
Кешбек 18 грн
949 грн
Кешбек 18 грн
від 38 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  МишаLogitech Wireless

  Зручна бездротова миша з ергономічною, рельєфною конструкцією, точним позиціонуванням і коліщатком прокрутки, розрахованим на роботу в Інтернеті.

   

  Точна прокрутка з малим кроком

  Нова технологія високоточного прокручування з малим кроком орієнтована на роботу в Інтернеті і спрощує читання новин в Facebook, покупки онлайн і прокручування результатів пошуку за допомогою Google. А прокрутка коліщатка дозволяє переміщатися вперед і назад по веб-сторінкам. *

   

  Зручна, ергономічна конструкція

  Зручна рельєфна форма з гумовими вставками не втомлює руку навіть після багатогодинної роботи.

   
   

  Наноприймач Logitech Unifying

  Мініатюрний приймач постійно підключений до ноутбука. Дозволяє працювати не тільки з мишею, але і з сумісною бездротовою клавіатурою, не підключаючи додаткові USB-приймачі.

   

  Технологія оптичного відстеження Logitech

  Технологія оптичного відстеження Logitech спрощує виконання всіх операцій на ноутбуці  від перегляду веб-сторінок і до управління обліковими записами в Facebook, переходів по посиланнях, виділення і перетягування тексту. І килимок для миші більше не знадобиться.

   
   

  Ідеально підходить для ноутбуків і нетбуків

  Миша працює з Windows, Mac і Linux. Незалежно від того, на якому комп'ютері ви працюєте сьогодні або який купите завтра, ця миша завжди буде працювати так, як потрібно.

   

  *На компютерах Mac панорамне коліщатко не підтримує переходи вперед і назад, але підтримує функції Dashboard, Expos і Spaces (При виборі відповідного пункту в розділі Системні налаштування).

  Миша Logitech Wireless (M325) Black
  Кешбек 18 грн
  949 грн
  Кешбек 18 грн
  від 38 грн/міс