Миша Xiaomi Mi Mouse (XMSB02MW) Silver

Код: 632266
Кешбек 12 грн
649 грн
Кешбек 12 грн
від 26 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Xiaomi Mouse Silver

  Особливості:

  • Підключення Bluetooth і радіоз'єднання
  • Точність роботи досягає 95%
  • Корпус з анодованого алюмінію
  • Вага становить77.5 г
  • Підключення одночасно з кількома пристроями
  • Високоточний сенсор
   
   

  Верхня і бокова частини корпусу

  Елегантний і незвичайний корпус мишки Xiaomi має два кольорових рішення: сріблястий і золотистий. Верх корпусу виготовлений з анодованого алюмінію, який протистоїть корозії, бокова частина з кнопками з екологічно чистого АБС-пластика, а підстава з полікарбонатного пластику. Завдяки компактним розміром і вагою мишка зручна при транспортуванні і у використанні, так як невеликі розміри і округлі форми дозволяють вашим рукам не відчувати втому навіть після тривалого використання.

   
   

  Нижня частина корпусу

  Нижня частина корпусу не поступається по дизайну верхній. Такий же симетричний дизайн, лінійне позиціонування елементів, правильні форми.

   

  У нижній частині корпусу знаходяться світлодіоди (зелене світло - мишка включена, синє світло - активований режим об'єднання між двома пристроями), батарейний відсік для батарейок типу ААА і адаптер. Батарейний відсік закривається круглою кришкою. При розпакуванні продукту ви побачите, що на нижній частині корпусу мишки, вгорі, є стікер, на якому написи китайською мовою (дублюється англійською). Тобто, у вас є підказка, які перемикачі за що відповідають. Після того, як підказки стануть вам не потрібні, ви зможете зняти наклейку.

   
   

  Мишка ефективно бореться з подряпинами, має функцію анти-відбитків пальців, стійка до ударів.

   
   

  Підключення одночасно з кількома пристроями

  Портативна мишка Xiaomi може одночасно з'єднуватись з різними пристроями (Mi ТВ, планшетні ПК, смартфони та інше) і комп'ютерами, що мають ОС Windows 7, Windows 8 і Windows 10. Ви можете вибрати або підключення Bluetooth, або ж радіоз'єднання. Максимальна відстань роботи становить 10 метров. Не забудьте встановити адаптер, що знаходиться в середині корпусу мишки під кришкою, в роз'єм USB для радіоз'єднання на частоті 2.4GHz. Щоб об'єднати декілька пристроїв, просто натисніть кнопку на нижній частині мишки.

   
   

  Високоточний оптичний датчик

  Мишка зберігає продуктивність до 95%. Завдяки передовим лазерним технологіям, фотоелектричні лазерні датчики дозволяють відповідати точності позиціювання до 1200dpi.

   
  Миша Xiaomi Mi Mouse (XMSB02MW) Silver
  Кешбек 12 грн
  649 грн
  Кешбек 12 грн
  від 26 грн/міс