Lenovo Yoga Book 4/128GB LTE Windows Pro (ZA160126UA) Ruby Red

Код: 628254
 • Діагональ екрану в дюймах 10.1
 • Роздільна здатність екрану FULL HD
 • Процесор Intel Atom X5-Z8550
 • Розмір вбудованої пам'яті 128 Гб
 • Розмір оперативної пам'яті 4 Гб
 • Платформа Windows
 • Діагональ екрану в дюймах 10.1
 • Роздільна здатність екрану FULL HD
 • Процесор Intel Atom X5-Z8550
 • Розмір вбудованої пам'яті 128 Гб
 • Розмір оперативної пам'яті 4 Гб
 • Платформа Windows

Море можливостей для неординарної особистості

Yoga Book 4/128GB LTE Windows Pro - яскравий представник планшетів нового покоління. Продуктивність, автономність і творчий потенціал цього пристрою роблять його незамінним помічником людини. За допомогою гаджета можна швидко і зручно створювати рукописні замітки і використовувати стилус для створення скетчів. Технологія об'ємного звучання Dolby Atmos і дисплей Full HD перетворюють Yoga Book 10 в мультимедійну платформу для розваг.

 
 

Комфортна клавіатура

Сенсорна клавіатура Yoga Book не поступається в комфорті і швидкості набору тексту кнопковим рішенням, а між її клавішами не потрапить жодна порошинка. Halo дозволяє зручно і швидко набирати текст, для листувань і створення документів. Тактильна віддача допоможе тобі відчути натискання кожної кнопки. Гарячі поєднання клавіш допоможуть швидко викликати найбільш актуальні опції Yoga Book и Windows, а головне - Halo ергономічна і одним натиском перетворюється в поле для творчості.

 
 

Унікальна панель Create Pad

Завдяки панелі Create Pad Yoga Book 10" 128GB LTE стане «полотном». При малюванні або створенні запису за допомогою стилуса ти відразу зможеш побачити свої ідеї на дисплеї, не загороджуючи його рукою. Розкрий свій творчий потенціал з Create Pad і цифровим пером Real Pen, яке передає 2048 ступенів натискання. Панель створена для втілення твоїх задумів.

 
 

Є час для роботи та розваг

Планшет Yoga Book працює до 13 годин без необхідності підключення до розетки. Вага цього «трансформера» всього 690 г - для нього легко знайти місце в твоїй повсякденній сумці або робочому кейсі. Гаджет працює під управлінням Windows 10 Pro. Використовуй переваги вже знайомих додатків в компактному форм-факторі.

 

Обирай зручний варіант

Технологічний шарнір між дисплеєм і клавіатурою дозволяє розвертати екран ноутбука на 360 градусів. Така гнучкість дозволила реалізувати в рамках Lenovo Yoga Book чотири режими роботи: Create Mode - записуй і малюй на панелі Create Pad; Browse Mode - сховай клавіатуру за екран і в твоїх руках планшет; Type Mode - набір тексту на Halo-клавіатурі і Watch Mode - режим для перегляду фото і відео.

 

Портативний і чіткий

10,1-дюймовий дисплей з роздільною здатністю Full HD і IPS-матрицею точно відтворює яскраві фарби мультимедійного світу. Екран відмінно пристосований для роботи з текстовими даними, перегляду фільмів і запуску додатків.


Планшет створений для креативних людей, які хочуть швидко справлятися з різними завданнями і творити на ходу. Лови ідеї на ходу, втілюй їх з Yoga Book!

 
Lenovo Yoga Book 4/128GB LTE Windows Pro (ZA160126UA) Ruby Red