Пошуковий брелок Zeaplus Nut (Green)

Код: 561297
3 товари Green
колір Green
 • Green
  199 грн
 • Orange
  199 грн
 • White
  199 грн
Кешбек 3 грн
249 грн
- 20 %
Ваша знижка 50 грн
249 грн
199 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги.

  • Можливість швидко знайти важливу річ
  • Можливість відстежувати переміщення дитини або домашньої тварини
  • Можливість залучити пошукову мережу по всьому світу
  • Налаштування нагадувань
  • Функція мультизадачності для відстеження більше 20-ти брелоків
  • Різні режими роботи, зручні розміри пристрою
   

  Навіщо та кому потрібен пошуковий брелок?

  Трапляється, що вам потрібно терміново знайти загублені ключі від будинку або машини, а часу на це мало. Або ви через втому або неуважність залишаєте потрібну і дуже важливу річ в громадському транспорті. Або в тому ж транспорті у вас витягують гаманець.  Буває, що діти часто гуляють на вулиці без нагляду, і в цей час ви не можете думати ні про що, крім їх безпеки? Або домашня тварина має звичай збігати так далеко, що вам довго доводиться шукати його по дворах і підворіттях?  Як зберегти власний час від всіх цих непотрібних пошуків, а нерви – від зайвих хвилювань?
   

  ZEAPLUS_NUT.jpg   

   

  Докладний опис

  Zeaplus Nut – це невеликий і дуже зручний пошуковий брелок, головне призначення якого – зберегти ваш спокій і знайти потрібну вам річ.


  В середньому, людина витрачає 3 хвилини в день на пошук втрачених речей, що в кращому випадку становить до 19 годин на рік. Пошуковий брелок NUT позбавить вас від цих проблем і, до того ж, збереже нерви вам і вашим близьким.


  Якщо ви не любите гаяти час на пошук зниклих речей, переживаєте, що у вас витягнуть гаманець або телефон, або боїтеся за своїх дітей, брелок NUT – це те, що здатне вам допомогти впоратися із тривогою.

  SKU185619(53).jpg

  Як працює пошуковий брелок?

  Брелок Nut кріпиться за допомогою фіксатора до важливої для вас речі, або одягу людини. Після чого пристрій синхронізується з вашим мобільним пристроєм за допомогою бездротової технології Bluetooth під iOS/Android.

  Корисні особливості

  Якщо брелок віддалиться на відчутну відстань від вашого смартфону, ви можете отримати нагадування за допомогою звукового сигналу, спалаху або вібрації. Можливість встановити та відрегулювати цю функцію знаходиться в налаштуваннях програми брелока.

  Мережа потенційних помічників у ваших пошуках – по всьому світу

  Для пошуку кожного конкретного девайсу можна залучити цілу мережу по всьому світу. Власнику загубленої речі або тварини що втекла достатньо відправити потрібну інформацію через додаток на сервер. Після чого всі користувачі, які встановили цей додаток, зможуть автоматично допомогти знайти втрату.

   

  Це збільшує ймовірність знаходження в десятки та навіть сотні разів. Система сповістить вас в додатку, коли пристрій буде знайдено. Ваші друзі також можуть брати участь у пошуках.

  Таким чином можна вберегти себе від крадіжки, наприклад, гаманця або смартфону в громадському транспорті чи інших людних місцях.

  screenshot.42-R-600x600.jpg

  Відстеження кількох брелоків одночасно

  Функція мультизадачності дає змогу стежити не лише за одними ключами чи смартфоном. Через спеціальний додаток ви можете налаштувати відстеження до двадцяти брелоків одночасно.


  Гаманець, сумка, дорожня валіза, дороге обладнання та гаджети, тварина та навіть дитина – все це опиниться під вашим пильним та постійним контролем завдяки Zeaplus Nut.

  Різні режими роботи та широкий діапазон

  Брелок має кілька режимів роботи, наприклад «Нічний режим» та «Тихе місце». Діапазон передачі сигналу брелока - до 100.

  Zeaplus Nut не споживає багато енергії – акумулятора CR2032 йому вистачить на три місяці роботи.

  А ультракомпактний дизайн дасть змогу користуватися брелоком у будь-яких ситуаціях .

  Пошуковий брелок Zeaplus Nut (Green)
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 20 %
  Ваша знижка 50 грн
  249 грн
  199 грн
  Кешбек 3 грн