Бінокль Xiaomi

Код: 633013
2 299 грн

Бінокль Xiaomi

Особливості:

  • Якісні 32 мм лінзи з діелектричним покриттям
  • Зображення високої чіткості
  • Центральне фокусування з додатковим регулюванням на правому окулярі
  • Компактний та легкий корпус з протиковзним покриттям
  • Захист від пилу та води за стандартом IP67

Вирушаючи в туристичний похід або на риболовлю візьміть з собою бінокль Xiaomi. Він допоможе прокласти маршрут, знайти найкраще місце для стоянки або поспостерігати за птахами та тваринами в дикій природі, не сполохавши їх. Девайс має якісну оптику з 8-кратним наближенням та вирізняється герметичністю й стійкістю до температурних перепадів, що дозволяє використовувати його за будь-яких умов.

Чудовий огляд

Бінокль Xiaomi оснащений 32 мм об'єктивами з 8-кратним наближенням, що ідеально підходять для польових спостережень. Вони дозволяють добре розглянути місцевість в межах від 130 до 1000 метрів. Для точного фокусування є основне регулювальне кільце та додаткове на правому окулярі. Є також система корекції діоптрій, що стане в нагоді людям зі слабким зором.

Якісні лінзи з діелектричним покриттям

Саме від оптики залежить якість зображення, яке передає бінокль, чіткість та яскравість картинки, деталізація. Тому у своєму пристрої Xiaomi використовувала лінзи з багатошаровим діелектричним покриттям. Воно покращує видимість та забезпечує максимально реалістичну передачу кольорів.

Екстремально витривалий

Міцний корпус із захистом від вологи стандарту IP67 спокійно витримує занурення на глибину до 1 метра та може використовуватися в будь-яких погодних умовах. Тому цей бінокль чудово підходить для спостереження за птахами, туристичних походів та сходжень в гори, полювання та риболовлі.

Легкий, компактний, зручний

Зроблений в мінімалістичному стилі бінокль Xiaomi стане надійним супутником в будь-якій подорожі. Він досить легкий (трохи більше 500 грамів) та компактний, завдяки чому його можна вільно упакувати в рюкзак або носити на шиї. А спеціальне покриття робить його менш слизьким, що забезпечує впевнений та надійний хват.

Бінокль Xiaomi
2 299 грн