Портативна батарея Energea SlimPac 20 000mAh + USB-C cable Black (6957879461033)

Код: 629384
Кешбек 29 грн
1 499 грн
Кешбек 29 грн
від 60 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги:

  • Два USB-порти
  • Функція швидкої зарядки Fast charge
  • Світлодіодний LED-індикатор
  • Міцний корпус
  • Практичний дизайн
   

  Навіщо потрібен портативний акумулятор?

  З кожним роком сучасні девайси стають все більш технологічними, і при цьому споживають все більше енергії. Однак далеко не у всіх є можливість весь час перебувати біля розетки.

  Для тих, хто часто в роз'їздах, найбільш зручним джерелом резервного живлення може стати портативний акумулятор.

   

  Докладний опис.

  Energea SlimPac — надійний портативний акумулятор підвищеної ємності 20000 мАг. Сучасний акумулятор має чудові технічні характеристики.

   

  Energea зможе неодноразово підзарядити будь-який сумісний зарядний пристрій залежно від його типу.

   

  Особливістю пристрою є наявність двох портів USB, які підтримують технологію швидкої підзарядки Fast Charge. Швидке заряджання здійснюється навіть у тому випадку, коли акумулятор знаходиться в процесі одночасної підзарядки двох пристроїв.

   

  Акумулятор також має вхід USB-C з підтримкою нового Macbook, через який відбувається відновлення рівня заряду акумулятора Energea.

   

  У корпус Energea вбудований світлодіодний LED-індикатор, який повідомляє про те, скільки заряду залишилося у пристрої. Якщо індикатор не вмикається, це може означати, що ваш акумулятор повністю розряджений.

   

  Класична конструкція та міцний корпус захищають EnerPac від механічних пошкоджень. Запуск функцій акумулятора відбувається після натискання кнопки на корпусі пристрою. Матеріали Energea абсолютно безпечні як для людини, так і для навколишнього середовища.

   

  Компактний пристрій використовує високоякісний літій-полімерний акумулятор, який вирізняє підвищена надійність, безпека та довговічність. Невеликі габарити та вага 434 г дозволяють безперешкодно носити Energea 20000 mAh з собою в сумці.

   

  Акумулятор Energea SlimPac — надійна підтримка в дорозі й розв’язання проблеми підзарядки ваших девайсів у відрядженні або подорожі.

  Портативна батарея Energea SlimPac 20 000mAh + USB-C cable Black (6957879461033)
  Кешбек 29 грн
  1 499 грн
  Кешбек 29 грн
  від 60 грн/міс