Портативна батарея Fermi 10 000mAh (Silver) T11

Код: 636712
2 товари Silver
колір Silver
 • Black
  599 грн
 • Silver
  599 грн
Кешбек 11 грн
599 грн
Кешбек 11 грн
від 24 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Шукаєте місткий та надійний Power Bank? Вам підійде Fermi T11 – портативний зарядний пристрій з акумулятором на 10000 мАг. Бренд Fermi носить ім'я великого італійського фізика Енріко Фермі, відображаючи своє прагнення до технічної досконалості та інновацій.

  Особливості:

  • Акумулятор ємністю 10000 мАг
  • Рідкокристалічний дисплей
  • Micro-USB кабель у комплекті
  • Стильний дизайн
   

  Місткий акумулятор

  З портативним зарядним пристроєм ви будете захищені від неприємних ситуацій, коли запас акумулятора у вашому гаджеті практично вичерпався, а розетки поблизу немає. Power Bank отримав місткий Li-ion акумулятор ємністю 10000 мАг. Такого запасу енергії вистачить для 3-4 повних зарядів середнього смартфона.

  Технічна досконалість

  Творці пристроїв під брендом Fermi приділяють особливу увагу технічній досконалості виробів, щоб забезпечити максимально довгу та стабільну роботу. У виробництві акумулятора портативного зарядного пристрою Fermi T11 використані якісні літій-іонні комірки. Їх ємність знижується значно повільніше, ніж у бюджетних рішень.

  Рідкокристалічний дисплей

  Нехай запас енергії у портативному зарядному пристрої завжди буде під вашим контролем. Для цього у ньому передбачено рідкокристалічний дисплей. На відміну від світлодіодних індикаторів, LCD дисплей забезпечує максимальну інформативність. Вам буде доступна інформація про рівень заряду з точністю до 1 відсотка.

   

  Стильний дизайн

  Зовнішній вигляд Fermi T11 продуманий до дрібниць, як і личить аксесуарам преміум-класу. Портативний зарядний пристрій виконаний в обтічному корпусі чорного кольору. Елементи керування не виділяються, створюючи враження монолітності. Цей Power Bank чудовий не лише зсередини, а й зовні.

  Портативна батарея Fermi 10 000mAh (Silver) T11
  Кешбек 11 грн
  599 грн
  Кешбек 11 грн
  від 24 грн/міс