Портативна батарея Fermi 5 000mAh (Black) T45

Код: 636708
Кешбек 5 грн
279 грн
Кешбек 5 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Ведете активний спосіб життя і часто подорожуєте? Завжди беріть з собою Fermi T45 – портативний зарядний пристрій, який забезпечить ваші гаджети енергією в дорозі. Бренд Fermi носить ім'я відомого італійського фізика Енріко Фермі, відкриття якого надихають розробників до створення інноваційних зарядних пристроїв.

   

  Особливості:

  • Акумулятор ємністю 5000 мАг
  • Індикатор рівня заряду
  • Micro-USB кабель в комплекті
  • Роз'єм USB-A
  • Стильний дизайн
   

  Завжди на зв'язку

  З портативним зарядним пристроєм ви будете захищені від неприємних ситуацій, коли запас акумулятора у вашому гаджеті практично на нулі, а розетки поблизу немає. Power Bank отримав акумулятор ємністю 5000 мАг. Такого запасу енергії вистачить для 1-2 повних зарядів середнього смартфона, що дозволить залишатися на зв'язку в дорозі.

   

  Кабель в комплекті

  Портативний зарядний пристрій укомплектовано кабелем з конектором Micro-USB – один з найпопулярніших інтерфейсів цифрової техніки. При цьому роз'єм USB-A дозволяє заряджати й інші гаджети. Наприклад, можна під'єднати кабель з роз'ємом USB-C або Lightning (продається окремо) – і зарядити смартфон вашого друга.

   

  Компактні габарити

  Чим менша вага вашого багажу, тим комфортніше пересування. Невеликі розміри і обтічна форма портативного зарядного пристрою розроблені спеціально для зручного транспортування. Вони дозволяють з легкістю розмістити Power Bank в сумці, рюкзаку або просто в кишені. Відпочивайте та подорожуйте легко з Fermi T45.

   

  Чудова якість

  Творці пристроїв під брендом Fermi приділяють особливу увагу технічній досконалості виробів, щоб забезпечити максимально довгу і стабільну роботу. У виробництві акумулятора портативного зарядного пристрою Fermi T45 використані якісні комірки. Їх ємність знижується значно повільніше, ніж у бюджетних рішень.

   

  Індикатор заряду

  Контролюйте запаси енергії у портативному зарядному пристрої, щоб своєчасно заряджати його. Power Bank оснащений світлодіодним індикатором рівня заряду. Такий індикатор добре читається у будь-який час доби і дозволяє тримати ситуацію під контролем, де б ви не були.

  Портативна батарея Fermi 5 000mAh (Black) T45
  Кешбек 5 грн
  279 грн
  Кешбек 5 грн