Портативна батарея WK (WP-002-1753) 5000mAh

Код: 623214

Портативна батарея WK (WP-002-1062) 5000mAh

Щодня ми беремо із собою на роботу або навчання телефони, планшети, плеєри. Всі ці гаджети полегшують нам життя та дозвілля. Але вони регулярно потребують підзарядки, і, чим активніше ми ними користуємося, тим частіше. Однак, далеко не у всіх є можливість весь час перебувати біля розетки. Для тих, хто часто у роз'їздах, найбільш зручним джерелом резервного живлення може стати портативна батарея.

 

Основні переваги портативної батареї WK:

  • Підходить для зарядки телефону, плеєра, портативної акустики тощо.
  • Індикатор заряду
  • Оригінальний дизайн
  • Ультратонка та легка
 


Запас енергії

Ємності батареї WK в 5000 мАг вистачить для підзарядки будь-якого телефону, цифрового плеєра, фотоапарата або планшета. Це дозволить не залишитися без зв'язку у дорозі або у випадку раптового відключення електрики. Так, одного заряду WK (WP-002-1062) буде досить, щоб двічі зарядити середньостатистичну батарею смартфона. А LED-індикатори поруч з USB-роз'ємами покажуть, наскільки заряджена сама портативна батарея.

 

Для будь-яких гаджетів

Портативна батарея WK (WP-002-1062) має 2 порти: microUSB та стандартний USB. Перший служить для зарядки самого акумулятора, а другий — для підзарядки від нього різних цифрових пристроїв. Гаджет забезпечує вихідну силу в 2А, що дозволяє заряджати не лише смартфони, бездротові навушники або фітнес-трекери, але й планшети.

 

Маленька, але корисна

Портативна батарея WK (WP-002-1062) відрізняється своїми малими габаритами. Тонка і компактна, вона легко поміститься до сумочки, барсетки, кишені чи портфелю, і буде завжди під рукою. Розмовляйте по телефону, знімайте фото або відео, слухайте музику, не турбуючись про те, що ваш телефон або планшет раптом вимкнеться. З батареєю WK на 5000 мАг заряду ваших гаджетів вистачить на все.

Портативна батарея WK (WP-002-1753) 5000mAh
299 грн