Портативна батарея Xiaomi Mi Power Bank 2C 20000mAh White (PLM06ZM)

Код: 618165
Кешбек 15 грн
799 грн
Кешбек 15 грн
від 32 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Надмісткий зовнішній акумулятор Xiaomi 20 000mAh - незамінний помічник у будь-яких поїздках

  Зовнішній акумулятор Xiaomi Power Bank 20000 mAh легко вирішить проблему підзарядки електронних пристроїв у дорозі і дозволить отримати максимум задоволення від довгоочікуваної відпустки.

   

  Його характеристики відповідають вимогам перевезення на борту літака, тому його можна спокійно брати із собою в ручній поклажі. Два USB-порти дозволять здійснювати зарядку відразу двох пристроїв. Ще більша ємність - ще більше можливостей!

   
   

  Прискорена зарядка акумулятора

  Акумулятор Xiaomi ємністю 20000 mAh використовує вдосконалений чіпсет від Texas Instruments, що дозволяє прискорити процес заряду акумулятора. Новий Xiaomi Power Bank підтримує вхідний струм 5V/2A, 9V/2A, здатний накопичити 11000 mAh за три години, що вдвічі більше і на 44% швидше в порівнянні з акумулятором Xiaomi ємністю 10000 mAh.

   

  Для повного заряду йому необхідно всього 7 годин. Накопичення одного і того ж обсягу енергії у акумулятора Xiaomi 20000 mAh займає істотно менше часу в порівнянні з більш ранніми версіями.

   
   

  Легший на 18%

  Вага акумулятора Xiaomi 20000 mAh, що становить всього 338 гр, на 18% менше за сумарну вагу двох акумуляторів Xiaomi 10000 mAh (414 гр).

   
   

  Два виходи USB 18 Вт

  Сумарна вихідна потужність при залученні обох USB-портів може досягати 18 Вт. У порівнянні зі звичайними зовнішніми акумуляторами з двома виходами USB, акумулятор Xiaomi 20000 mAh забезпечує більш високі показники вихідної потужності і демонструє більш високу швидкість зарядки одночасно підключених пристроїв. У той же час він здатний автоматично регулювати вихідну потужність в залежності від характеристик пристрою, що заряджається.

   

  Акумулятор Xiaomi ємністю 20000 mAh сумісний з основними лінійками смартфонів і планшетів Xiaomi, iPhone, Samsung, HTC, Google, Blackberry, а також здатний заряджати цифрові камери, PSP і навіть оновлений MacBook з підтримкою порту USB Type-C. З акумулятором Xiaomi 20000 mAh більше не потрібно турбуватися про сумісність і обмежувати себе у виборі пристроїв.

   

  Високоякісний контролер

   

  Контроль температури

  Вбудований термостат гарантує роботу при безпечній температурі.

  Обмежувач напруги на вхід

  Ще більше способів впорядковувати ваші ігри і додатки.

  Виявлення пристрою 

  ЗП автоматично визначає підключений пристрій.

  Автоматичний вимикач

  Якщо у пристрої, що заряджається, збій, його зарядка негайно зупиниться для запобігання будь-яких подальших ушкоджень.

  Зворотній захист

  Якщо USB вихід буде випадково підключений до джерела живлення, то робота ЗП буде автоматично припинена.

  Перезавантаження механізму

  Якщо зміни в навколишньому середовищі стали причиною припинення роботи ЗП, просто натисніть на кнопку живлення для скидання і продовжуйте зарядку.

  Обмежувач напруги на вихід

  Зарядний пристрій активно перевіряє, щоб вихідна напруга залишалася в безпечних межах і була стабільною.

  Граничний заряд

  Зарядний пристрій допоможе збільшити час автономного використання ваших пристроїв, не перезаряджаючи їх.

  РТС захист

  Якщо зарядний пристрій перегрівається або вивільняється надлишкова кількість напруги, РТС може контролювати потік напруги для захисту елементів живлення.

   

  Оптимізація ККД розряду і заряду

  Удосконалена електронна плата і контролер не тільки гарантують безпеку, а й підвищують коефіцієнт конверсії, а також збільшують швидкість зарядки підключених пристроїв. Високоточні резистивно-ємнісні сенсори забезпечують стабільний струм при тривалому заряді підключених пристроїв. У порівнянні зі звичайними зовнішніми акумуляторами, Xiaomi 20 000mAh демонструє більш ефективну роботу і більш тривалий термін експлуатації.

   
   

  Екологічно безпечні матеріали

  Зовнішній корпус акумулятора Xiaomi ємністю 20000 mAh виконаний з екологічно чистого пластику PC / ABS і має точковий текстурований дизайн. Крім приємних тактильних якостей, він має протиковзкий ефект і стійкий до подряпин.

   
  Портативна батарея Xiaomi Mi Power Bank 2C 20000mAh White (PLM06ZM)
  Кешбек 15 грн
  799 грн
  Кешбек 15 грн
  від 32 грн/міс