Портативна батарея Momax iPower Minimal Type-C 10000mAh (IP55P) pink

Код: 611949
999 грн

Навіщо потрібна портативна батарея?

З кожним роком сучасні девайси стають все більш технологічними і, при цьому, споживають все більше енергії. Однак, далеко не у всіх є можливість весь час перебувати біля розетки.


Для тих, хто часто у роз'їздах, найбільш зручним джерелом резервного живлення може стати портативна батарея.Momax iPower Minimal

Потужна компактна портативна батарея ємністю 10000 мАг. Батарея швидко підзарядить будь-який смартфон, MP3 / MP4, планшет або цифровий диктофон.


Висока ємність і значний запас енергії дозволяють iPower здійснювати багаторазову підзарядку електронних пристроїв на одному заряді акумулятора.


А це означає, що навіть при напруженому щоденному використанні гаджета ви можете бути впевнені — наявність у вас під рукою Momax iPower не дозволить вашому смартфону або планшету відключитися у найнедоречніший момент.
 

У нижній частині корпусу батареї знаходиться лінія вбудованих синіх світлодіодів, які сигналізують про рівень заряду Momax iPower. Для вмикання досить натиснути на бічну кнопку на корпусі батареї.


Невеликі вага і розміри Momax iPower дозволять легко переносити її у сумці або барсетці. Батарея здатна витримати тривалу подорож і не підведе у далекій дорозі.


У комплекті з батареєю йде короткий micro-USB кабель GO-Link. Пласка форма та невелика довжина кабелю сприяють комфортній підзарядці гаджетів.
 

Портативна батарея Momax iPower Minimal Type-C 10000mAh (IP55P) pink
999 грн