Принтер Canon Selphy WiFi (Pink) CP -1300

Код: 629389
3 товари Pink
колір Pink
 • Black
  4 999 грн
 • Pink
  4 999 грн
 • White
  4 999 грн
Кешбек 99 грн
4 999 грн
Кешбек 99 грн
від 200 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Фотопринтер Canon Selphy CP-1300 WiFi

  Стильний і портативний принтер з підтримкою Wi-Fi, ідеально і швидко друкує неповторні знімки з сумісних смартфонів, планшетів, фотокамер і інших пристроїв.

   

  Швидкий друк професійної якості зі смартфонів, планшетів та інших пристроїв

  Цей портативний принтер з підтримкою Wi-Fi дозволяє миттєво створювати високоякісні довговічні напечатки з сумісних мобільних пристроїв, камер і інших пристроїв, в будь-якому місці в будь-який час. Поділіться цінними спогадами ефектно, за допомогою безлічі оригінальних макетів і варіантів випадкового компонування знімків.

   
   

  Інтелектуальний друк

  Оцініть швидкий бездротовий друк зі смартфонів і планшетів за допомогою програми Canon PRINT, сервісу MopriaTM, Apple AirPrintTM і кнопки Wi-Fi. Об'єднуйте зображення з різних смартфонів за допомогою Party Shuffle.

   
   

  Довговічна якість

  Друкуйте яскраві і довговічні матеріали високої якості менш ніж за 1 хвилину завдяки технології термосублімаційного друку. Функція автоматичної оптимізації зображення знаходить і виправляє недоліки, роблячи ваші фотографії ще краще.

   

  Створюйте унікальні зображення

  Створюйте унікальні фото з допомогою безлічі макетів і варіантів випадкової компонування, включаючи стрічку з декількох знімків в стилі фотобудки і фото на документи, — і все це з неймовірною швидкістю.

  Принтер Canon Selphy WiFi (Pink) CP -1300
  Кешбек 99 грн
  4 999 грн
  Кешбек 99 грн
  від 200 грн/міс