Верхня подушка для моноколеса InMotion V8

Код: 622835
Кешбек 9 грн
499 грн
Кешбек 9 грн
від 25 грн/міс
Доставка в загрузка...
  обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Особливості

  • Антиковзка поверхня
  • Стильний та продуманий дизайн
  • Якісна гума
  • Стрічка для кріплення в комплекті

  Верхня подушка для моноколеса InMotion V8 забезпечує комфорт при тривалих поїздках та оберігає ваші ноги від синців. Подушка з якісних матеріалів отримала стильний дизайн та антиковзку поверхню.

  Оригінальний дизайн

  Верхня подушка створена спеціально для моноколеса InMotion V8, з урахуванням форми його корпусу. Вона отримала продуманий дизайн, який органічно доповнює сучасний зовнішній вигляд моноколеса.

  Щоденний комфорт

  Навіть багатогодинні поїздки не втомлюватимуть. Верхня подушка для моноколеса InMotion V8 виготовлена з м'якої гуми, яка не буде тиснути. Вона захищає ваші ноги від синців та забезпечує комфортне катання протягом тривалого часу.

  Безпека

  Верхня подушка для моноколеса InMotion V8 не дасть вашим ногам зісковзнути під час руху. Антиковзка поверхня подушечки дозволяє більш надійно притиснути ноги до моноколеса, забезпечуючи безпеку в поїздці.

  Захист моноколеса

  Цей аксесуар захищає моноколесо при його падінні, оскільки амортизує удар і запобігає пошкодженням корпусу моноколеса. Верхня подушка для моноколеса InMotion V8 забезпечить його тривалу та безпроблемну експлуатацію.

  Якісні матеріали

  Високоякісна гума, з якої виготовлена верхня подушка для моноколеса InMotion V8, буде надійно служити протягом тривалого часу. Вона стійка до зовнішніх впливів, екологічно безпечна та міцна.

  Повна комплектація

  У комплектацію цього аксесуару входять не лише 2 подушки (на кожну сторону колеса), а й високоякісна двостороння стрічка. Стрічка забезпечить надійне кріплення подушок до корпусу моноколеса InMotion V8.

  Верхня подушка для моноколеса InMotion V8
  Кешбек 9 грн
  499 грн
  Кешбек 9 грн
  від 25 грн/міс