Пульт-указка KIVI K1 з клавіатурою

Код: 624398

Пульт-указка KIVI K1 із клавіатурою

Особливості

  • QWERTY клавіатура
  • Підсвічування клавіш
  • Зручне керування курсором
  • Максимальний функціонал
  • Вбудований акумулятор
  • Тонкий та зручний
 

 

Сучасні Смарт ТВ — це не лише великі панелі для зручного перегляду передач та фільмів. Вони дозволяють користуватися нескінченними можливостями інтернету, підключаються до різних приладів та мають безліч корисних функцій. Тому, щоб з комфортом користуватися Смарт ТВ, звичайного пульта буде мало. Спеціально для керування таким пристроєм і було створено універсальний пульт-указку Kivi.

 


Комфортний у використанні

Пульт Kivi не вимагає додаткових підставок, налаштувань та простий у використанні. Тонкий і компактний, він зручно лежить у руці, швидко відгукується та працює однаково точно із будь-якої точки кімнати. З ним ви можете перемикати канали, працювати із додатками чи гортати меню, навіть не цілячись пультом у телевізор.

 

 

Керуйте легким рухом руки

Пульт Kivi дозволяє керувати курсором на телевізорі без участі клавіш, лише за допомогою рухів вашої руки. Вбудований датчик забезпечує точний повтор ваших рухів і значно прискорює керування телевізором, оскільки вам більше не потрібно використовувати кнопки, щоб потрапити у потрібний пункт меню. Завдяки цій функції працювати у браузері та різних додатках можна швидко і комфортно.

 

Максимальний функціонал

Пульт-указка має широкий набір функцій та QWERTY клавіатуру, за допомогою якої ви можете комфортно користуватися браузером та обирати необхідні програми. А підсвічування клавіатури дозволить вам легко використовувати пульт навіть при слабкому освітленні. Керуйте усіма можливостями вашого Смарт ТВ, не встаючи з дивана. 

 

Просте налаштування

Пульт Kivi підключається до Смарт ТВ за допомогою USB-передавача. Просто вставте передавач в USB-порт на телевізорі і все — пристрій готовий до роботи. Весь процес займає лічені секунди, оскільки цей девайс не вимагає яких-небудь додаткових аксесуарів або налаштувань. Сам пульт має вбудовану батарею, яка заряджається від ПК, ноутбука або будь-якого іншого джерела живлення через USB-кабель.

Пульт-указка KIVI K1 з клавіатурою