Автомобіль Traxxas E-Revo 2.0 Brushless Monster 1:10 86086-4 (Green)

Код: 635542
2 товари Зелений
колір Зелений
 • Зелений
  22 999 грн
 • Помаранчевий
  22 999 грн
Кешбек 459 грн
22 999 грн
Кешбек 459 грн
від 920 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Traxxas E-Revo 2.0 Brushless Monster – потужний радіокерований автомобіль масштабу 1:10 з повним приводом. Посилені комплектуючі дозволяють йому розвивати приголомшливу швидкість – 110 км/год. Маслонаповнені амортизатори демпфують удари та приземлення, забезпечуючи плавний рух підвіски, незалежно від траси.

  Особливості:

  • Система приводів MAXX-SPEC™ DRIVELINE
  • Маслонаповнені пружинні амортизатори
  • Максимальна швидкість – 110 км /год
  • Безколекторний двигун 2200 об/хв
  • Радіус дії керування – до 300 метрів
  • Ni-Mh акумулятор на 5000 мАг
  • Вологозахищена конструкція
  • Повний привід 4WD,
  • Налаштовуваний спойлер

  Неймовірно швидкий

  Ця модель створена для того, щоб перемагати. Потужний безколекторний двигун з системою контролю швидкості VXL-6S дає автомобілю можливість розганятися до 110 км/год. Приводи MAXX-SPEC™ DRIVELINE у поєднанні з посиленою трансмісією дозволяють Traxxas E-Revo 2.0 Brushless Monster буквально "спалювати покришки", залишаючи позаду всіх суперників.

  Відмінна керованість

  Легко проходьте навіть найбільш звивисті ділянки траси, демонструючи віртуозне водіння. Творцям Traxxas E-Revo 2.0 Brushless Monster вдалося досягти відмінної керованості завдяки пониженому центру тяжіння та встановленню антикрила. Важільне керування з двома сервоприводами дає змогу не втрачати свою ефективність і на великих обертах.

  Король бездоріжжя

  Повнопривідний Traxxas E-Revo 2.0 Brushless Monster впевнено почувається як на рівному асфальті, так і на грізному бездоріжжі. Розширена підвіска з 73 мм кліренсом допомагає долати перешкоди. Нові 3,8" колеса та шини Talon™ EXT, що вирізняються агресивним малюнком, гарантують автомобілю хороше зчеплення з різними видами дорожнього покриття.

  Перевороти не страшні

  На бездоріжжі автомобіль можуть чекати різноманітні перешкоди, деякі з яких можуть призвести до перевертання. Для ефективного вирішення проблеми Traxxas E-Revo 2.0 Brushless Monster отримав систему Self-Righting. Вона дозволяє одним натисканням кнопки на пульті керування поставити автомобіль на колеса, щоб швидко продовжити заїзд.

  Стабільний зв'язок

  Високопродуктивна та стійка до перешкод радіосистема TQi™, що працює на частоті 2,4 ГГц, забезпечує стабільне передавання команд з пульту на автомобіль. Traxxas E-Revo 2.0 Brushless Monster блискавично реагує на сигнали керування, щоб ви могли ефективно керувати позашляховиком на високих швидкостях.

  Надійний захист від вологи

  Тепер погана погода не стане причиною для скасування перегонів. Traxxas E-Revo 2.0 Brushless Monster готовий до будь-якої дорожньої ситуації. Цьому безстрашному позашляховику не страшні дощ, сніг або рідкий бруд. Фірмова технологія гідроізоляції надійно захищає внутрішні компоненти автомобіля від потрапляння вологи та виходу з ладу.

  Автомобіль Traxxas E-Revo 2.0 Brushless Monster 1:10 86086-4 (Green)
  Кешбек 459 грн
  22 999 грн
  Кешбек 459 грн
  від 920 грн/міс