Іграшка автомодель р/к 1:14 LC Racing EMB-WRCL 6194

Код: 637681
Кешбек 98 грн
4 900 грн
Кешбек 98 грн
від 196 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Радіокерована модель ралі LC Racing WRCL

  Ралі - це копійні машини легендарних американських ралі, що підкорюють важкопрохідні траси з трамплінами та перешкодами.

  модель ралі LC Racing WRCL - повнопривідна модель з серії EMB від LC Racing з уже встановленою безколекторною силовою установкою. Досить рідкісний масштаб 1:14 дозволяє при збереженні компактних габаритів змагатися з моделями старших масштабів 1: 12-1: 10. Модель оснащена повноцінною підвіскою з регульованими амортизаторами, що допоможе налаштувати машинку під відповідну трасу. Дуже м'який склад покришок поліпшує зчеплення і знижує шанси вилетіти з траси. Широкі можливості доступного тюнінгу дозволять втілити навіть найсміливіші рішення пілота і досягти швидкостей в неймовірні 100 км / год! Також серія EMB відрізняється підвищеними вимогами до надійності всієї моделі: металеві шестерні в трансмісії, підшипники кочення замість традиційних втулок, високоточний цифровий сервопривід з металевим редуктором і багато іншого - все спроектовано з упором на те, що ця модель буде радувати пілота довгі роки.

  У комплекті з моделлю поставляється невеликий набір інструментів для настройки моделі: ключ ріжковий 5,5х7 мм для колісних гайок, шестигранник 1,5 мм, шестигранник 2,0 мм і перемичка для прив'язки приймача до передавача.

  Іграшка автомодель р/к 1:14 LC Racing EMB-WRCL 6194
  Кешбек 98 грн
  4 900 грн
  Кешбек 98 грн
  від 196 грн/міс