Конструктор р/у SDL Tank 5-в-1 (SDL-2017A-31)

Код: 629900
кешбек 2%
Бонус 23 грн
1 170 грн
кешбек 2%
Бонус 23 грн
від 47 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Створіть автомобіль на свій смак

  Радіокерований конструктор SDL Tank пропонує 402 деталі. Сконструюйте свій автомобіль таким, яким хочете його бачити.

   

  Готуйте інженера з дитинства

  SDL Tank може використовуватися дітьми віком від 6 років. Таким чином ваша дитина вже з малих років зможе розвивати інженерне мислення і вирости технічно підкованою людиною. Цілком можливо, що отримані навички допоможуть йому і визначитися з майбутньою професією.

   

  Більше ніяких перешкод

  Завадостійке радіоуправління на частоті 2,4 ГГц гарантує, що гра з SDL Tank не буде перервана в найнесподіваніший момент. З надійними конструкторами від SDL Toys ніякі "технічні моменти" не затьмарять вашу гру.

   

  Ще швидше

  Радіокерований конструктор SDL Tank має значну для радіокерованої іграшки швидкість - 15 км / год. Збирайте друзів і влаштовуйте круті гонки, дізнайтеся хто з вас кращий водій.

   

  Задіюйте більше деталей

  100% сумісність з конструкторами серії Lego Technic відкриває можливість дати нове життя старим деталям. Якщо у вас вже є конструктор Lego Technic, можна використовувати його запчастини в вашому SDL Tank. Проявіть свою фантазію, додаючи деталі від сумісних конструкторів і створюйте унікальні радіокеровані моделі.

   

  Надійний акумулятор

  Акумулятор, який використовується в SDL Tank, є одним з найбільш надійних і невибагливих видів акумуляторів, при цьому маючи найбільшу кількість циклів "заряд-розряд". До того ж, на відміну від літієвих акумуляторів, немає небезпеки вибуху і його можна зберігати вирядженим протягом тривалого часу.

  Конструктор р/у SDL Tank 5-в-1 (SDL-2017A-31)
  • Вітрина
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Задати питання
  1 170 грн