Масажер для ніг FitTop Golden Shoe (Gold)

Код: 613682
Кешбек 319 грн
18 999 грн
- 16 %
Ваша знижка 3 000 грн
18 999 грн
15 999 грн
Кешбек 319 грн
від 640 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Унікальні масажні «черевики» FitTop Golden Shoe з використанням адаптованої технології Шиацу

  FitTop Golden Shoe - оригінальний, високотехнологічний масажер для ніг, який без перебільшень можна назвати вашим особистим терапевтом.


  Масажер виготовлений в унікальному дизайні, який був розроблений німецькими фахівцями, і більше нагадує взуття на платформі родом з майбутнього.


  Крім приголомшливого і незвичайного зовнішнього вигляду, а також можливості отримувати масаж в будь-якому зручному місці і в зручний час, FitTop Golden Shoe має ще одну незаперечну перевагу. А саме - здійснює масажування за стародавньою технологією Шиацу.
   

   

  Особливості FitTop Golden Shoe

  FitTop Golden Shoe - перший в світі парний масажер у формі взуття, в якому можна пересуватися, як у звичайних туфлях на платформі, яка у Golden Shoe є водонепроникною. Масажер перемикається в режим крокування, коли ви здіймаєтеся на ноги.


  У вас є можливість вибрати потрібний розмір FitTop Golden Shoe, в якому ви будете себе почувати найбільш зручно при масажі або ходьбі. А вбудована в корпус жовта кнопка відмінно запам'ятає ваші улюблені «масажні» звички.

   

  На допомогу хворим ногам

  Чи знаєте ви, що в стопах знаходиться велика кількість нервових закінчень, безпосередньо з'єднаних з центральною нервовою системою? Ця особливість дозволяє деяким медикам вважати їх «другим серцем» людського організму, яке потребує особливого догляду.


  Але сучасний ритм життя надає мало можливостей для повноцінного догляду за здоров'ям, і особливо це стосується наших ніг. Високі підбори, часті заняття спортом, набряклість - все це негативно впливає на наші ноги, які приймають на себе основний удар.


  Використання масажера FitTop Golden Shoe - справжня, реальна можливість допомогти натрудженим ногам знайти «друге дихання». Застосування цього масажера допоможе вирішити такі проблеми:

  • Болі в ногах від використання високих підборів;
  • Втоми ніг після занять фітнесом;
  • Втоми після довгих прогулянок і шопінгу;
  • Переохолодження ніг в холодну пору року;
  • Болей від довгого стояння на ногах та інші.
   

  Вплив на організм

  Робота з FitTop Golden Shoe має суттєвий вплив на п'ять основних зон тіла: травну систему, серцево-судинну систему, ендокринну систему, репродуктивну систему і щитовидну залозу.

   

  Технологія Шиацу

  Масажер FitTop Golden Shoe імітує традиційну японську практичну терапію Шиацу. Система точкового впливу Шиацу - поєднання медичних технік Сходу, доповнених сучасними знаннями анатомії і фізіології людини.

   

  Можливість бездротового управління

  FitTop Golden Shoe здійснює бездротовий зв'язок з вашим мобільним пристроєм по Bluetooth. Системи керування Wireless Remote Сontrol і APP Intelligent Control істотно полегшують роботу з пристроєм.


  Додатково платформа Fittop Could Health Management Platform дозволяє ділитися даними з різних джерел.

   

  Унікальна технологія очищення і стерилізації

  При тому, що вам доведеться систематично користуватися масажером, розробники FitTop Golden Shoe подбали про зручну систему очищення пристрою. Кожен FitTop Golden Shoe оснащений спеціальними шкарпетками, які можна прати.

   

  Вбудовані батареї

  Вбудовані високоякісні літієві батареї підвищують мобільність масажерів, роблячи можливим тривале користування FitTop Golden Shoe без підзарядки.

  Масажер для ніг FitTop Golden Shoe (Gold)
  Кешбек 319 грн
  18 999 грн
  - 16 %
  Ваша знижка 3 000 грн
  18 999 грн
  15 999 грн
  Кешбек 319 грн
  від 640 грн/міс