Масажер-подушка для шиї Naipo (Black)

Код: 624409
Очікується
1 059 грн

Масажер-подушка для шиї Naipo

Після довгого, повного турбот дня, так хочеться розслабитися і позбутися від зайвого стресу. Для цього чудово підійде масажер-подушка для шиї Naipo. Вона не тільки знімає втому, але і покращує кровообіг, піклуючись про ваше здоров'я.

Вдома, в машині або в офісі побалуйте себе глибоким масажем, що знімає напругу і дарує відчуття розслабленості.

Як він працює?

Масажер-подушка для шиї Naipo - це новий, компактний і ефективний гаджет, який забезпечить вас зарядом бадьорості і подбає про хороше самопочуття.

В пристрої знаходяться чотири масажні ролики, які обертаються в різних напрямках. Повільно і акуратно вони стимулюють біологічно активні точки з техніки масажу Шиацу.

А інфрачервоний підігрів надає терапевтичну дію, підсилюючи ефект масажу. При цьому, керується масажер всього однією кнопкою, яка вмикає і сам прилад, і інфрачервоний режим.

Шиацу - шлях до здоров'я і гарного самопочуття

Шиацу (в перекладі з японської означає «тиск пальцем») - це точковий масаж, що впливає на певні ділянки тіла для поліпшення здоров'я і позбавлення від різних захворювань.

Він виник в Японії, де офіційно визнаний методом терапії, а потім поширився по всьому світу. Масаж Шиацу широко застосовують для загального оздоровлення організму, зняття напруги і втоми.

Корисний і безпечний

Подушка-масажер Naipo використовує інфрачервоне випромінювання для більш глибокого і ефективного впливу, нагріваючи масажні ролики до 44 ° С. А інтелектуальний захист від перегріву робить його безпечним для людини.

Цей девайс є відмінним профілактичним засобом в боротьбі з багатьма відомими захворюваннями спини і шиї. Він робить глибокий вплив на проблемні зони, прогріває їх і покращує потік крові.

Така подушка-масажер також буде незамінна для людей, що займаються спортом, так як вона дозволяє зняти напругу після тренування.

Для всього тіла

Ергономічна форма масажної подушки ідеально вписується в контури вашого тіла. Завдяки цьому, пристрій дозволяє масажувати не тільки шию, але і спину, поперек, стегна, гомілки та інші зони. Наведіть подушку, щоб отримати комплексний розслабляючий догляд для всього тіла. Такий масаж поліпшить ваше самопочуття, допоможе зняти м'язову напругу і розімне затерплі ділянки.

Візьміть з собою

Компактна форма масажера дозволяє брати його з собою в поїздки, використовувати в автомобілі (для цього у подушки є зручне кріплення) або в офісі. Подушка працює від розетки або автомобільного прикурювача за допомогою адаптерів з комплекту. Просто підключіть і насолоджуйтеся масажем в будь-який час.

Особливості масажера-подушки для шиї Naipo:

  • Чотирироликовий механізм
  • Інфрачервоний прогрів
  • Використовує техніку масажу Шиацу
  • Можна використовувати вдома, в офісі і автомобілі
  • Працює від мережі або автомобільного прикурювача
Масажер-подушка для шиї Naipo (Black)
Очікується
1 059 грн