Масажна накидка на крісло Naipo Deep Relax (Grey)

Код: 613785
Кешбек 89 грн
4 999 грн
- 10 %
Ваша знижка 500 грн
4 999 грн
4 499 грн
Кешбек 89 грн
від 180 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Отримуйте масаж тоді, коли вам це необхідно з Naipo Deep Relax.

  Naipo Deep Relax — комфортна накидка на автомобільне або домашнє крісло з функцією масажу. Пристрій має лікувальний та розслаблюючий ефект, подарує вам спокій й релаксацію після важкого дня. Або навпаки — надасть тонізуючий ефект на м'язи під час роботи, допоможе відчувати себе краще й бадьоріше.

  Для тих, хто за кермом

  Naipo Deep Relax — відмінний вихід для тих, хто змушений довго проводити час за кермом в одному й тому ж сидячому положенні.

  Комфортна масажна накидка допоможе вирішити проблему затерплих кінцівок, створити відчуття приємного розслаблення та запобігати професійним захворюванням.

  Керування за допомогою пульту

  Керуйте Naipo Deep Relax за допомогою пульту. Ви можете вмикати та вимикати пристрій, активувати функцію зігрівання, встановлювати ділянку проведення масажу та інші опції.

  c11c 9.thumbs.500x500.jpg

  Для любителів масажу

  Ви з тих, хто не може відчувати себе комфортно без систематичних сеансів масажу, але не має можливості часто ходити до масажиста? Розумний пристрій допоможе влаштувати вдома власний масажний салон.

  Завдяки різним режимам масажу, доступним з Naipo Deep Relax, ви відчуєте розслаблення всіх основних частин тіла.

  Після «спілкування» з пристроєм можна поліпшити самопочуття, відчути заряд бадьорості та позитиву.

  Принцип роботи Naipo Deep Relax

  Розумна накидка може послідовно та глибоко розминати вашу шию, спину, ділянку талії та сідниці, знімаючи напруження м'язів та покращуючи кровообіг.

  В процесі масажу вісім (8) обертових масажних вузлів переміщуються по верхній та нижній частинах вашої спини, стимулюючи м'язи по обидва боки хребта. Подовжений вузол в районі шиї робить масаж більш комфортним.

  У вас є можливість відрегулювати висоту точки масажу залежно від зросту. Накидка також здійснює вібраційний масаж сидіння з трьома рівнями інтенсивності.

  Масажна накидка на крісло Naipo Deep Relax (Grey)
  Кешбек 89 грн
  4 999 грн
  - 10 %
  Ваша знижка 500 грн
  4 999 грн
  4 499 грн
  Кешбек 89 грн
  від 180 грн/міс