Комплект Makeblock mBot Classroom Kit (mBotV1.1+Gizmos Add-on Packs)

Код: 624073
Кешбек 89 грн
4 999 грн
- 10 %
Ваша знижка 500 грн
4 999 грн
4 499 грн
Кешбек 89 грн
від 180 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Комплект mBot Classroom Kit (mBotV1.1+Gizmos Add-on Pack)

  Набір mBot Classroom Kit — не просто розвиваюча іграшка, це конструктор, який познайомить вас з основами робототехніки та програмування в формі захоплюючої гри. Причому, він буде однаково цікавий, як дорослим, так і дітям.

   

  Практичне знайомство зі світом роботів

  Розширений набір mBot Classroom Kit - це комплект для створення власних міні-роботів. Конструктор містить десятки механічних деталей, датчиків і програмованих електронних блоків з різною функціональністю, в тому числі ультразвуковий датчик, мотори, світлодіоди, ІЧ передавач і т.д. Всі вони легко з'єднуються між собою в різних комбінаціях. Цей набір дає можливість винахідникам будь-якого рівня перетворювати свої ідеї в справжні робочі пристрої.

   

  Як він працює?

  Основою mBot є базова плата mCore. Саме до неї кріпляться інші датчики і деталі. З'єднайте блоки в потрібній вам послідовності, задайте їм програму і керуйте за допомогою мобільного додатку з телефону, ноутбука або планшета. Деталі mBot розроблені в повній сумісності з елементами конструктора LEGO і можуть використовуватися спільно. Це значно розширює можливості для створення різних пристроїв і робить процес конструювання ще цікавіше.

   

  Інтуїтивно зрозуміле управління

  Для програмування міні-роботів застосовуються платформа Arduino IDE або зручне графічне середовище mBlock, яке створено на базі вкрай популярної і дуже простої у використанні мови Scratch 2.0. Програмне забезпечення розроблене спеціально для навчання дітей, а тому розібратися з ним зможе навіть школяр. Керувати створеними роботами, можна по Bluetooth через мобільний додаток mBot (доступно для iOS і Android).

   

  Для початківців і досвідчених конструкторів

  В першу чергу mBot Classroom Kit призначений для навчання дітей основам робототехніки і програмування. Його можна використовувати вдома, на заняттях в школі або спеціалізованих гуртках. Робота з конструктором розвиває логічне мислення і дає розуміння основ механіки, електроніки, інженерії. У той же час цей конструктор універсальний і не має вікових обмежень. Їм також можуть користуватися дорослі ентузіасти, щоб створювати різні пристрої для розваг або власних досліджень.

   

  Роботи - це весело

  mBot Classroom Kit створений не тільки для навчання, але і для творчості і розваг. Іграшку можна використовувати в таких іграх, як робо-футбол, сумо, змаганнях на влучність і багатьох інших. Можна навіть збирати команди і влаштовувати цілі турніри.

   

  Установка додаткових розширень

  Вам здається, що розумний робот здатний на більше, ніж він вже вміє? Тоді зробіть його ще досконаліше! З mBot це можливо. Пристрій допускає установку інших розширень, які докуповуються до основного комплекту окремо. Завдяки цьому функціонал моделі можна зробити більш різноманітним.

  Комплект Makeblock mBot Classroom Kit (mBotV1.1+Gizmos Add-on Packs)
  Кешбек 89 грн
  4 999 грн
  - 10 %
  Ваша знижка 500 грн
  4 999 грн
  4 499 грн
  Кешбек 89 грн
  від 180 грн/міс