Комплект модулів H1-S

Код: 610599
Кешбек 339 грн
19 999 грн
- 15 %
Ваша знижка 3 000 грн
19 999 грн
16 999 грн
Кешбек 339 грн
від 680 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  29 роботів із одного комплекту

  H1-S - це набір модулів для зборки найпростіших роботів. За допомогою цього конструктора можна зібрати 29 різних моделей роботів, які будуть не схожі один на одного.

  Набір може бути цікавий для учнів різного віку.

  Навчальні деталі

  Кожен елемент набору надає можливість для максимального застосування вашої фантазії та креативності. H1-S містить цікаві та оригінальні деталі з роз'ємами, які легко з'єднуються між собою.

  Зі складових елементів набору можна виготовити найрізноманітніші вироби. З H1-S вашого робота можна оснастити інфрачервоним датчиком виявлення, датчиком бездротового дистанційного керування, а також багатьма іншими корисними сенсорами.

  Збірка відбувається без спеціальних інструментів і пайки, що робить роботу з конструктором захоплюючою і нескладною.   

   

  Розмаїття форм моделей

  З H1-S у вас є можливість збирати не тільки роботів-гуманоїдів, але також робота- «скорпіона», робота- «павука», робота- «собаку» та інші форми технологічної іграшки.

  Це значно розширює поле для вашої фантазії і діяльності, а також забезпечує довгостроковість роботи з набором.

  Навчання програмуванню

  Вчіться програмування з H1-S! За допомогою комплекту ви можете навчитися програмуванню послідовності операцій, онлайн дій і моделювання 3D.
   

   

  Наочний навчальний посібник

  H1-S – відмінний навчальний посібник для практичних занять та творчих практик в області моделювання, проектування, програмування і загального курсу науки і техніки.

  Набір допоможе здійснити практичне ознайомлення з конструкціями простих роботів. З H1-S можна навчитися проектувати і писати програми для інтелектуального управління пристроями.

  Набуття нових навичок

  Створюйте та програмуйте моделі і об'єкти з H1-S. Робота з набором сприяє розвитку уяви та просторового мислення, набуттю нових навичок і умінь, тренує фантазію і пам'ять.

  Комплект модулів H1-S
  Кешбек 339 грн
  19 999 грн
  - 15 %
  Ваша знижка 3 000 грн
  19 999 грн
  16 999 грн
  Кешбек 339 грн
  від 680 грн/міс