Комплект Music Robot Kit V2.0 90010

Код: 611535
Кешбек 82 грн
4 899 грн
- 15 %
Ваша знижка 750 грн
4 899 грн
4 149 грн
Кешбек 82 грн
від 166 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Music Robot Kit V2.0

  Music Robot Kit V2.0 — це не просто іграшка, а повноцінний робот, здатний створювати різні мелодії, програючи їх на доданому ксилофоні. Цей набір підходить для дітей і дорослих будь-яких вікових категорій. Він допоможе не тільки знайти масу позитивних емоцій, а й ознайомити кожного з базовими принципами робототехніки.

   

  Особливості дизайну і збірки

  Зовнішньо комплект виглядає досить просто. Ксилофон з діапазоном в 2 октави дозволяє відтворювати різні музичні твори, роблячи роботу з пристроєм ще цікавіше. У наборі йде рейка з двигуном, який тримає паличку для гри на музичному інструменті. Власне корпус механізму потрібно зібрати з алюмінієвих деталей блакитного кольору, які відрізняються міцністю і естетичним зовнішнім виглядом. Збірка не вимагає ніяких процесів пайки або свердління. Тож, зібрати робота зможе навіть маленька дитина.
   

  Управління

  Працює механізм на платі BaseBoard, яка на відміну від попередніх версій менше і легше. Тому робот більш портативний і безпечний. Апарат підключається до комп'ютера через USB-з'єднання. Використовуючи клавіатуру ПК в якості клавіш піаніно від 1 до 7, можна витягати ноти і виконувати прості мелодії, які потім записуються і зберігаються для подальшого прослуховування. Крім того, задавати роботу завдання можна просто проводячи рукою над сенсорними елементами. Це робить досвід гри з роботом більш захоплюючим.

   

  Функціональні можливості

  C допомогою цього конструктора можна легко освоїти гру на ксилофоні, відтворювати, записувати і зберігати мелодії, а також освоїти ази робототехніки. Але крім цього, комплект має стрічку з світлодіодів, що дозволить створити справжнє музичне шоу. Кожен світлодіод запалюється відповідно до утримуваної клавіші, тобто відтвореної нотою і весь цей процес відбувається синхронно. Є також можливість створити свою колірну гамму для кожного музичного твору.
   
  Комплект Music Robot Kit V2.0 90010
  Кешбек 82 грн
  4 899 грн
  - 15 %
  Ваша знижка 750 грн
  4 899 грн
  4 149 грн
  Кешбек 82 грн
  від 166 грн/міс