Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Набір навчальних модулів WER Kits C203T

Код:610577
Набір навчальних модулів WER Kits C203T фото
Набір навчальних модулів WER Kits C203T фото
Набір навчальних модулів WER Kits C203T фото
1 / 3
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Простий і функціональний робот з набору навчальних модулів WER Kits C203T

WER Kits C203T – пізнавальний набір-конструктор з навчальних модулів для побудови простого і функціонального робота. Набір подарує безліч захоплюючих хвилин за складанням іграшки, познайомить з основами робототехніки та електроніки.

Підсумком роботи стане повноцінна роботизована іграшка, яку ви зберете своїми руками. А також практичний досвід в моделюванні і проектуванні електронних пристроїв.

Наочний посібник для уроків

WER Kits C203T можна використовувати на уроках вивчення технічних дисциплін. Конструктор - відмінний навчальний посібник для практичних занять та творчих практик в області моделювання, проектування та загального курсу науки і техніки.

Придбання нових навичок

Збирайте моделі з WER Kits C203T. Робота з набором сприяє розвитку уяви та просторового мислення, набуттю нових навичок і умінь, тренує фантазію і пам'ять.

Навчальні деталі

Набір містить 434 деталі і один CCON 102 контролер, які легко з'єднуються між собою. Кожен елемент набору надає можливість для максимальної креативності. 

Практичний дизайн

Корпус зібраного робота досить стійкий до ударів і подряпин. Робот витримує інтенсивні навантаження під час навіть найтриваліших ігор або експериментів.

Не просто конструктор

WER Kits C203T – не просто конструктор. Він може стати елементом інноваційного навчального плану, який здатний викликати непідробний інтерес до проектування і новітніх технологій.