Лазерний гравер Laser Engraver Upgrade Pack 500mV для XY-Plotter Robot Kit V2.0 98004

Код: 611527
Кешбек 73 грн
3 699 грн
Кешбек 73 грн
від 148 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Лазерна гармата для XY-Plotter Robot Kit V2.0

  Laser Engraver Upgrade Pack — лазерна гармата, яка є доповненням до комплекту XY-Plotter Robot Kit. Пристрій може бути використано як з XY Plotter Robot Kit, так і mDrawBot для додавання функції лазерного гравірування роботам із цих двох наборів.

   

  Навіщо потрібна лазерна гармата

  Ви любите робити щось своїми руками і при цьому експериментувати? Бажаєте, щоб ваші кінцеві вироби були помічені вашим ім'ям? За допомогою Laser Engraver ви зможете «розписуватися» на кожному створеному вами виробі. Лазерна гармата допоможе наносити зображення на різні поверхні і матеріали.

   

  Програмне забезпечення

  Лазерна гармата, яка управляється mDraw або Benbox, здатна вигравіювати дивовижні візерунки, або навіть слова на чохлі для телефона, гаманці, джинсах, дерев'яних дошках, папері, акрилових плитках, тощо. Отже, завдяки пристрою ви зможете створювати власний стиль і надавати унікальність окремим предметам.

  Гравірувальний графічний дисплей

  Laser Engraver використовує промінь світла, щоб вирізати, виробляти гравірування та створювати нові дизайни на різних матеріалах. Дотримуйтесь інструкції, підключіть складові елементи лазера до XY Plotter Robot Kit V2.0 і завантажте програмне забезпечення для Me Baseboard. Ви можете використовувати mDrawBot або Benbox Laser Engraver, щоб контролювати лазерного робота-гравірувальника для гравірування казкових виробів.

   

  Легкість використання

  Монтаж гармати досить нескладний. Laser Engraver можна користуватися відразу після установки пристрою на робота. Пристрій знайде відмінне застосування в місцях, де буде потрібно різання або гравірування — наприклад, для будинку, клубу, школи, в будь-якій компанії і т. д.

  Лазерний гравер Laser Engraver Upgrade Pack 500mV для XY-Plotter Robot Kit V2.0 98004
  Кешбек 73 грн
  3 699 грн
  Кешбек 73 грн
  від 148 грн/міс