Розширення до mBot Pack for Starter Robot Kit (Blue) 98000

Код: 613138
Кешбек 45 грн
2 299 грн
Кешбек 45 грн
від 92 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Функціональна «рука» для вашого робота

  Ви вже встигли оцінити переваги роботи з набором Starter Robot Kit і вивчили всі його позитивні сторони, а також поетапно пройшли шлях створення власних моделей? Якщо при цьому ви маєте намір продовжувати практичні заняття в галузі робототехніки та програмування, Robot Arm Add-on Pack - те, що вам потрібно. Набір є розширенням до серії роботів mBot.

   

   

  Змініть вашого робота

  Robot Arm Add-on Pack служить для поліпшення і перетворення вашого робота з набору Starter Robot Kit в роботизований танк з загарбною рукою-маніпулятором. У  набір додані всі необхідні вам деталі для створення роботизованої руки, включаючи:

  • Електродвигун DC Motor-37
  • Захватний пристрій робота
  • Балки
  • Шківи
  • Апаратні засоби
   

  Поєднує корисне з приємним

  Збірка здійснюється за рахунок з'єднання механічних деталей, кольорових електронних модулів і моторного механічного загарбного маніпулятора, які управляються ІЧ-пультом дистанційного керування.


  Процес установки нового елемента конструкції покликаний поліпшити ваші знання у сфері програмування і робототехніки. І, одночасно, допомогти провести час за цікавою грою.


  Вдала модернізація розширить можливості управління вашим роботом. Наприклад, ви зможете скомандувати йому підняти і принести вам пляшку води.


   

  Значна ширина захоплення

  Захоплення робота з набору Robot Arm Add-on Pack здатне відкриватися на значну ширину 3 "(76 мм). Це дозволяє захоплювати предмети різних розмірів в залежності від того, що ви накажете роботу в даний момент.

   

  Автоматичний самозахист

  Внутрішній гвинт маніпулятора N20 автоматично припинить роботу, коли захоплення повністю відкрите або закрите. Це захистить гвинтовий двигун від короткого замикання і перевантаження, що забезпечить тривалий час роботи механічної «руки» вашого робота.

   


   
  Розширення до mBot Pack for Starter Robot Kit (Blue) 98000
  Кешбек 45 грн
  2 299 грн
  Кешбек 45 грн
  від 92 грн/міс