Робот Airblock Overseas version Gift Pack (Black) 99808

Код: 618952
Кешбек 59 грн
3 999 грн
- 25 %
Ваша знижка 1 000 грн
3 999 грн
2 999 грн
Кешбек 59 грн
від 120 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Багатофункціональній робот-дрон

  Airblock Overseas — справжній повнорозмірний транспортний робот, якого необхідно зібрати з модульного комплекту.


  Залежно від типу робота, зібрана вами високотехнологічна іграшка відмінно літає, ширяє над водою, ганяє на швидкості, а також швидко розбирається і перетворюється на інші моделі.


  Завдяки програмному забезпеченню для графічного програмування Airblock, ви можете грати з вашим роботом у найрізноманітніші творчі ігри.

   

  Режим дрона

  Основна форма Airblock Overseas — дрон із шістьма роторами. Комплект Airblock Overseas складається з 1 (одного) основного модуля і 6 (шести) роторів. До складу модулів пропелерів входять електродвигуни та пропелери з порожнистими лопастями.


  Приєднання модулів один до одного відбувається за рахунок магнітного тяжіння. Завдяки цьому ви можете експериментувати з формами та творчо перетворювати вашого дрона. Надійні обмежувачі для пропелерів роблять використання Airblock Overseas зручним і безпечним.

           

  Режим повітряної подушки

  Ви можете просто розгорнути чотири з шести роторів і встановити їх на запропоновану платформу. Таким чином, ви отримаєте транспорт на повітряній подушці, який може подорожувати як по землі, так і зависати над поверхнею води.


  У режимі Land mode робот Airblock стає високошвидкісним дрейфуючим гоночним автомобілем, а, перебуваючи у режимі Water, Airblock функціонує як посудина, яка м'яко ширяє над водою.

   

  Режим велосипеда

  Ви також, можете перетворити вашого робота на вітровий одноколісний велосипед.


  Вертикально встановлені пропелерні модулі змусять Airblock повертатися і рухатися вперед, у той час як горизонтальні пропелерні модулі допоможуть йому на розворотах.

   

  Вбудовані світлодіоди

  Основний блок керування Airblock обладнаний трьома вбудованими світлодіодами, колір та яскравість яких можна контролювати індивідуально.

   

  Корисні датчики

  Також, серед устаткування Airblock є барометр для визначення висоти, ультразвуковий датчик для вимірювання відстані, гіроскоп та модуль Bluetooth.

   

  Інтуїтивно зрозумілий додаток Makeblock APP

  Для підготовки коректної роботи пристрою вам не знадобляться навички програмування. Всі налаштування і керування роботом ви можете здійснювати через Makeblock APP.

   
  Робот Airblock Overseas version Gift Pack (Black) 99808
  Кешбек 59 грн
  3 999 грн
  - 25 %
  Ваша знижка 1 000 грн
  3 999 грн
  2 999 грн
  Кешбек 59 грн
  від 120 грн/міс