Робот Abilix Krypton 1 (Grey/White)

Код: 610521
Кешбек 73 грн
3 679 грн
Кешбек 73 грн
від 148 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Робот Krypton 1 – мінімум деталей, максимум креативності

  Krypton 1 – набір конструктора, який включає різні деталі, датчики, приводи й контролери. За допомогою конструктора можна проектувати і конструювати власних роботів. І навіть програмувати створених роботів для виконання різних завдань.

  Робот Krypton 1 викличе інтерес і буде корисний як для дітей, так і для дорослих.

   

   

  Навчання у формі гри

  Перевага Krypton 1 полягає в тому, що один і той же набір може бути цікавий для дітей різного віку. Він навіть може бути використаний в якості шкільного навчального посібника на уроках інформатики і програмування.

  Практичне ознайомлення з принципами складання робота в ігровій формі може зробити навчальний процес більш цікавим і захоплюючим.

   

   

  Просувайтеся вперед за допомогою спеціального додатку

  Додаток для Krypton допоможе дізнатися, як використовувати робота, без потреби інструкції. Додаток буде особливо зручним для дітей, так як враховує їх психологічні особливості сприйняття інформації і режим розуміння.

  Додаток доступний для безкоштовного скачування з Google Play або ITunes.

   

   

  Програмування вашого робота з Krypton

  Невеликі програмні блоки для особливих проектів допомагають дітям створювати власні програми без навчання. Створені програми запускаються онлайн, а робот може також автоматично запускатися після завантаження програми.

   

   

  Зручні і креативні деталі

  Збірка власного робота не схожа на підбирання шматочків пазла. Навпаки, кожна деталь Krypton надає вам можливість для максимальної креативності. Деталі робота мають безліч стандартних роз'ємів, які легко з'єднуються між собою.

  Krypton 1 складається з 253 деталей, включаючи такі компоненти, як 4-ядерний процесор, гірокомпас, мікрофон, динаміки, набір світлодіодного освітлення та інші.

  Начинка розумного робота

  Krypton 1 отримав процесор 1.3 ГГц Android 5.1., а також пам'ять 2G Flash 512M Ram. 8 вхідних і 12 вихідних портів надають найширші можливості. Кольоровий сенсорний екран Touch Screen - робота з роботом стає більш наочною і цікавою.

  Підтримка бездротових з'єднань

  Робот працює з бездротовими мережами Bluetooth і Wi-Fi.

   

   

  Більше можливостей

  Krypton 1 надає чудові можливості для пізнавання про новітні технології в ненав'язливій, ігровій формі. Розумний робот сприяє розвитку креативності, надбанню нових навичок та умінь у дітей.

   


   
  Робот Abilix Krypton 1 (Grey/White)
  Кешбек 73 грн
  3 679 грн
  Кешбек 73 грн
  від 148 грн/міс