Робот Abilix Krypton 2 (Grey/White)

Код: 616398
Кешбек 68 грн
3 949 грн
- 13 %
Ваша знижка 500 грн
3 949 грн
3 449 грн
Кешбек 68 грн
від 158 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Робот Krypton 2

  Вигадайте, створіть та запрограмуйте власного робота за лічені хвилини з роботом-конструктором Krypton 2!

   

  Krypton 2 — оригінальний набір конструктора для юних та дорослих шанувальників робототехніки і високих технологій. Він включає у себе різні деталі, сенсори і приводи для конструювання та керування міні-роботами: від найпростіших, до дуже складних механізмів.

   

   

  Створіть свого «розумного» робота

  Набір Krypton 2 включає 723 деталі з різною конструкцією та призначенням. У тому числі динамік, датчики кольору, руху і положення в просторі, ультразвуковий датчик, різні приводи. Основою слугує блок керування, в якому встановлений 4-ядерний процесор з тактовою частотою в 1,3 ГГц, 512 Мб оперативної та 2 Гб основної пам'яті, а також сенсорний екран.

  Поєднавши його з різними блоками та датчиками, можна зібрати кумедного або корисного робота, який буде рухатися, малювати або робити те, що ви захочете.

   


   

  Керування за допомогою мобільного додатку

  Щоб програмувати різні функції та керувати створеними роботами, використовується мобільний додаток, який необхідно завантажити і встановити на смартфон або планшет.


  Розроблений спеціально для навчання, він досить просто та наочно демонструє всі етапи процесу. Додаток буде особливо зручним для дітей, тому що враховує їх особливості сприйняття та засвоєння інформації.

   

  Програмування для новачків і професіоналів

  Система програмування роботів розрахована на користувачів з різними навичками і досвідом: від початківців до дуже досвідчених. Вона включає 4 різні програми, розділені по рівню знань, навчає і показує, як працювати з вашим роботом.


  Для керування датчиками і двигунами в конструкторі використовуються стандартні програмовані блок-схеми, робота з якими не вимагає глибоких знань у цій області. Це означає, що досить легко опанувати програмування зможуть навіть новачки. А досвідчені користувачі зможуть реалізувати більш складні завдання, завдяки широким можливостям програмного середовища.

   
   

  Креативні деталі унікальної конструкції

  Деталі конструктора можна з'єднувати між собою із шести сторін. Це значно збільшує кількість варіантів збірки і розвиває креативність при створенні механічних моделей. Для дітей робота з таким роботом-конструктором буде особливо корисною. Вона слугуватиме хорошим тренажером для розвитку інтелекту, просторового та логічного мислення, а також дасть їм розуміння основ механіки.

   

   

  Навчайтеся та творіть із задоволенням

  Створіть свого робота, використовуючи різні блоки, додайте двигуни і датчики, запрограмуйте та керуйте ним. Цей процес не потребує яких-небудь особливих навичок або умінь. Все дуже просто та захоплююче. До того ж, користуватися конструктором можуть як діти, так і дорослі.


  Малюкам він допоможе дізнатися все про створення та роботу механізмів, а для дорослих стане цікавим і корисним хобі. Також Krypton можна використовувати в якості шкільного навчального посібника на уроках інформатики і програмування. Наочне знайомство з принципами складання робота в ігровій формі зробить навчальний процес більш цікавим і захоплюючим.

   


   
  Робот Abilix Krypton 2 (Grey/White)
  Кешбек 68 грн
  3 949 грн
  - 13 %
  Ваша знижка 500 грн
  3 949 грн
  3 449 грн
  Кешбек 68 грн
  від 158 грн/міс