Робот Abilix Krypton 3 (Grey/White)

Код: 610523
Кешбек 101 грн
5 799 грн
- 12 %
Ваша знижка 700 грн
5 799 грн
5 099 грн
Кешбек 101 грн
від 232 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Зберіть і запрограмуйте власного робота Krypton 3 без спеціальної підготовки!

  Krypton 3 – оригінальний набір конструктора для переконаних прихильників робототехніки та високих технологій. Набір включає в себе різні деталі, датчики, дроти й контролери. За допомогою конструктора Krypton можна проектувати і конструювати власних роботів.

  І навіть, програмувати створених вами роботів для виконання різних завдань! Причому все це – без спеціальних знань в сфері програмування. Робот Krypton 3 викличе інтерес і буде корисний як для дітей, так і для дорослих.

   

   

  Навчання у формі гри

  Krypton 3 має незаперечну перевагу – один і той же набір може бути цікавий для дітей різного віку. Він навіть може бути використаний у якості шкільного навчального посібника на уроках інформатики та програмування. Конструктор пропонує відмінну перевірену методику навчання.

  Практичне ознайомлення з принципами складання робота в ігровій формі може зробити навчальний процес більш цікавим і захоплюючим.

      

  Просувайтеся вперед за допомогою спеціального додатку

  Додаток для Krypton допоможе дізнатися, як використовувати робота, без необхідності інструкції. Додаток буде особливо зручним для дітей, так як враховує їх психологічні особливості сприйняття інформації і режим розуміння.

  Додаток доступний для безкоштовного скачування з Google Play або ITunes.

   

   

  Програмування вашего робота с Krypton

  Спосіб налаштування та програмування Krypton, який відображається на дисплеї сумісного мобільного пристрою, є більш, ніж наочним.

  Невеликі програмні блоки для особливих проектів допомагають дітям створювати власні програми без навчання. Створені програми запускаються онлайн, а робот може також автоматично запускатися після завантаження програми.

   

   

  Зручні та креативні деталі

  Збірка власного робота не схожа на підбирання шматочків пазла. Навпаки, кожна деталь Krypton надає вам можливість для максимальної креативності. Деталі робота мають безліч стандартних роз'ємів, які легко з'єднуються між собою.

  Krypton 3 складається з 365 деталей, включаючи такі компоненти, як процесор, гірокомпас, мікрофон, динамік, набір світлодіодного освітлення та інші.

  Начинка розумного робота

  Krypton 3 отримав процесор 1.3 ГГц Android 5.1., а також пам'ять 2G Flash 512M Ram для кращої продуктивності та спрощеного запуску програм.

  8 вхідних і 12 вихідних портів Krypton 3 надають найширші можливості. Кольоровий сенсорний екран Touch Screen надає роботі з набором більшої наочності та цікавості.

  Підтримка бездротових з'єднань

  Робот працює з бездротовими мережами Bluetooth і Wi-Fi. Функція дозволяє встановлювати стійке з'єднання і обмін інформацією з сумісними мобільними пристроями.

   

   

  Більше можливостей

  Krypton 3 надає чудові можливості для навчання новітнім технологіям у ненав'язливій, ігровій формі. Розумний робот сприяє розвитку креативності, надбанню нових навичок та умінь у дітей.

  Робот Abilix Krypton 3 (Grey/White)
  Кешбек 101 грн
  5 799 грн
  - 12 %
  Ваша знижка 700 грн
  5 799 грн
  5 099 грн
  Кешбек 101 грн
  від 232 грн/міс