Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Вiдео
Лишити вiдгук
Задати питання

Робот Abilix Krypton 8 (Grey)

Код:616397
Робот Abilix Krypton 8 (Grey) video preview
Робот Abilix Krypton 8 (Grey) фото
Робот Abilix Krypton 8 (Grey) фото
Робот Abilix Krypton 8 (Grey) фото
Робот Abilix Krypton 8 (Grey) фото
Робот Abilix Krypton 8 (Grey) фото
Робот Abilix Krypton 8 (Grey) фото
Робот Abilix Krypton 8 (Grey) фото
2 / 8
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Робот Krypton 8

Вивчайте робототехніку, розвивайте фантазію та створюйте свої унікальні механізми з роботом-конструктором Krypton 8!


Krypton 8 — оригінальний набір конструктора для юних та дорослих шанувальників робототехніки і високих технологій. Він включає у себе різні деталі, сенсори та приводи для конструювання та керування міні-роботами: від найпростіших, до дуже складних механізмів. Вигадайте, зберіть та запрограмуйте власного робота за лічені хвилини.

 

 

Творіть та втілюйте свої незвичайні ідеї

Набір Krypton 8 включає максимальну кількість деталей із різною конструкцією і призначенням – 1122 штуки. Серед них різні приводи, камера, динамік, LED-підсвічування, компас, гіроскоп, мікрофон, датчики положення у просторі, освітленості, зіткнення, ультразвуковий датчик. Всього представлено 57 типів деталей. Основою конструктора слугує блок керування, в якому встановлений 4-ядерний процесор з тактовою частотою в 1,3 ГГц, 512 Мб оперативної та 2 Гб основної пам'яті, а також сенсорний екран.

Поєднавши його з різними блоками і датчиками, можна зібрати кумедного або корисного робота, який буде їздити, малювати або робити те, що ви захочете.
 

Керування за допомогою мобільного додатку

Щоб програмувати різні функції та керувати створеними роботами, використовується мобільний додаток, який необхідно завантажити і встановити на смартфон або планшет.


Розроблений спеціально для навчання, він досить просто та наочно демонструє всі етапи процесу. Додаток буде особливо зручним для дітей, тому що враховує їх особливості сприйняття та засвоєння інформації. 

Програмування для новачків і професіоналів

Система програмування роботів розрахована на користувачів з різними навичками і досвідом: від початківців до дуже досвідчених. Вона включає 4 різні програми, розділені по рівню знань, навчає і показує, як працювати з вашим роботом.


Для керування датчиками і двигунами в конструкторі використовуються стандартні програмовані блок-схеми, робота з якими не вимагає глибоких знань у цій області. Це означає, що досить легко опанувати програмування зможуть навіть новачки. А досвідчені користувачі зможуть реалізувати більш складні завдання, завдяки широким можливостям програмного середовища.

 
 

Креативні деталі унікальної конструкції

Деталі конструктора можна з'єднувати між собою із шести сторін. Це значно збільшує кількість варіантів збірки і розвиває креативність при створенні механічних моделей. Для дітей робота з таким роботом-конструктором буде особливо корисною. Вона слугуватиме хорошим тренажером для розвитку інтелекту, просторового та логічного мислення, а також дасть їм розуміння основ механіки.

 

 

Навчайтеся та творіть із задоволенням

Створіть свого робота, використовуючи різні блоки, додайте двигуни і датчики, запрограмуйте та керуйте ним. Цей процес не потребує яких-небудь особливих навичок або умінь. Все дуже просто та захоплююче. До того ж, користуватися конструктором можуть як діти, так і дорослі.


Малюкам він допоможе дізнатися все про створення та роботу механізмів, а для дорослих стане цікавим і корисним хобі. Також Krypton можна використовувати в якості шкільного навчального посібника на уроках інформатики і програмування. Наочне знайомство з принципами складання робота в ігровій формі зробить навчальний процес більш цікавим і захоплюючим.