Робот mBot-Blue (2.4G Version) 90050

Код: 618950
Кешбек 43 грн
2 199 грн
Кешбек 43 грн
від 88 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Іграшка-конструктор, яка буде цікавою і для дорослих, і для дітей

  Іграшка mBot-Blue (2.4G Version) — познайомить вас з основами робототехніки та електроніки у формі захоплюючої гри. До того ж, конструктор буде однаково цікавий як для дорослих, так і для дітей.


  Набір подарує безліч захоплюючих хвилин під час складання іграшки, а також, навчить основам програмування без зайвої та нудною теорії.

   

  Програмувати — легко

  З mBot-Blue (2.4G Version) програмування завдань проводиться без будь-яких дротів та конекторів. Достатньо встановити Bluetooth-з'єднання. mBot-Blue (2.4G Version) здійснює свою роботу на базі інноваційної мови програмування Scratch, яка була розроблена спеціально для новачків у цій сфері. З такою мовою графічне і текстове програмування стає не тяжким завданням, а просто засобом розваги!

   

  Інтуїтивний інтерфейс управління

  Інтуїтивний інтерфейс керування іграшкою, також, не викликає жодних проблем. У процесі експлуатації робота користувачеві не доводиться вдаватися до інструкції. Самостійний процес створення допомагає захоплююче розібратися з усіма тонкощами і принципами роботи технології.

   

  Наочний посібник для уроків

  mBot-Blue (2.4G Version) можна використовувати на уроках технології, інформатики, математики та фізики. Доброзичливий інтерфейс, постійна технічна підтримка, курси вивчення та інструкції роблять гру з таким конструктором захоплюючою, та наочно знайомлять з основами головних технічних наук.

   

  Граємося і навчаємося одночасно

  Робот здатний виконувати безліч цікавих функцій, які обираються самим користувачем. Ви можете вигадати для іграшки нові завдання, допомагаючи роботу активніше взаємодіяти із навколишнім світом та роблячи гру ще цікавішою. Швидке перемикання між текстовим і графічним програмуванням забезпечить додатковий комфорт при роботі з пристроєм.

   

  Цікавий та практичний дизайн

  Ззовні розумний робот нагадує коробочку на коліщатках із доброзичливою та кумедною мордочкою. Три шасі, встановлені на борту, допомагають механізму маневрувати та розвивати непогану швидкість. Корпус іграшки досить стійкий до ударів та подряпин. Іграшку можна використовувати у таких іграх, як робофутбол, сумо, тощо. Робот витримує інтенсивні навантаження навіть під час найтриваліших ігор або експериментів.

   

  Встановлення додаткових розширень

  Вам здається, що розумний робот здатний на більше, ніж він вже уміє? Тоді зробіть його ще досконалішим! З mBot це можливо. Пристрій допускає встановлення інших розширень, які купуються додатково до основного комплекту. Завдяки цьому функціонал моделі можна зробити більш різноманітним.

   

  Розмовляє на 12 мовах

  Версія mBot підтримує 12 мов, завдяки чому вам не доведеться діяти навмання, а ваша робота з пристроєм стає набагато зрозумілішою та комфортнішою. mBot-Blue (2.4G Version) — не просто іграшка. Це безліч годин веселощів та захоплюючого проведення часу як для дітей, так і для дорослих.

  Робот mBot-Blue (2.4G Version) 90050
  Кешбек 43 грн
  2 199 грн
  Кешбек 43 грн
  від 88 грн/міс