Робот Starter Robot Kit-Blue (Bluetooth Version) (Black/Blue) 90020

Код: 611529
Кешбек 77 грн
3 899 грн
Кешбек 77 грн
від 156 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Іграшка-набір для створення вашого власного робота

  Якщо ви хочете долучитися до світу робототехніки, вивчити основи радіоелектроніки і Arduino програмування, але не знаєте з чого почати, набір Starter Robot Kit - це те, що вам потрібно. Starter Robot Kit - це стартовий набір для створення власного робота. Набір може стати для вас стартом реального занурення в захоплюючий світ робототехніки та створення власних моделей.

   

   

  Склад комплекту

  У наборі Starter Robot Kit ви знайдете:

   
  • Контролер MakeBlock Orion (адаптований аналог платформи Arduino)
  • Мотори
  • Ультразвуковий датчик
  • Модуль Bluetooth
  • Міцні деталі з анодованого алюмінію
  • Дроти
  • Пульт управління
   

  Наявність модуля Bluetooth дозволяє управляти роботом за допомогою смартфона або планшета. До комплекту також додається детальна і наочна інструкція для початківців. З її допомогою ви зможете крок за кроком осягати моделювання електронних пристроїв, а також електроніку і програмування.

   

  Два роботи в одному комплекті

  Дотримуючись інструкцій, з набору ви зможете зібрати робот-танк або триколісний робот-автомобіль за вашим вибором. Або навіть придумати власного унікального і неповторного робота!

   

   

  Робот-танк

  Якщо з'єднати разом 38 гусеничних траків, то за допомогою набору моно зробити робот-танк. Особливість робота - розумні ультразвукові датчики. При русі з їх допомогою робот-танк здатний своєчасно виявляти перешкоди і відповідно змінювати свій напрямок, щоб уникнути зіткнення.

   

  Триколісний робот-автомобіль

  Триколісний робот-автомобіль - це інший робот, якого можна побудувати з набору Starter Robot Kits. Цей робот вміє їздити легко і плавно завдяки шинам і самовстановлювальному колесу.

   

  Поліпшення практичних навичок

  Робота з механічними запчастинами, простими електронними модулями, ультразвуковими датчиками, ІЧ-приймачами (Bluetooth модуль), дозволяє отримати справжній практичний досвід. Створюйте власні розумні пристрої своїми руками!

   

  Повна сумісність з mBlock

  Комплект Starter Robot Kits повністю сумісний з mBlock, який є графічним середовищем програмування на Scratch 2.0 Open Source Code.

   

  Підтримка програмування Scratch & Arduino

  Навчатися програмування набагато цікавіше, якщо написані вами коди керують роботами. Комплект базується на платі Arduino, і таким чином навчить вас програмуванню плати мікроконтролера для керування фізичними об'єктами за допомогою датчиків.

   

  Легке з'єднання за допомогою проводки

  Модулі з даного комплекту оснащені портами RJ25 для того, щоб їх було легше з'єднувати проводкою. Ця особливість дозволяє з'єднувати роботів швидко і без плутанини.

  Робот Starter Robot Kit-Blue (Bluetooth Version) (Black/Blue) 90020
  Кешбек 77 грн
  3 899 грн
  Кешбек 77 грн
  від 156 грн/міс