Робот UBTECH JIMU Astrobot (5 servos)

Код: 621579
Кешбек 112 грн
5 630 грн
Кешбек 112 грн
від 226 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  UBTECH JIMU Robot Astrobot

  Це космічний робот-трансформер, готовий до підкорення й дослідження кожної з планет. Конструктор дозволяє зібрати одну з трьох різних моделей на вибір: Гуманоїда, Робота й Машину. Незважаючи на можливості набору й велику кількість деталей, конструктор простий і зручний у збірці. У дитини не виникне проблем із самостійним моделюванням і програмуванням робота.

   
   

  Дизайн

  Для складання будь-якої з трьох моделей робота не потрібні додаткові інструменти, все необхідне є у комплекті. Гуманоїд зовні схожий на маленького роботизованого іншопланетянина, з двома ногами й руками. Дизайн машини нагадує місяцехід із клешнею над корпусом. Модель Робота зовні нагадує Валлі з однойменного мультика: великі очі, рухливі руки та ноги у вигляді гусениць, як у танка.


  Головним елементом у кожного робота виступає блок управління, до якого підключені всі сервомотори, світлодіод і динамік. Процес складання кожної з моделей докладно описаний у завантаженому додатку Jimu App інструкції. Основна особливість електронної інструкції ― це можливість переглядати на кожному етапі конструкцію моделі в 3D форматі з будь-якого боку.

   
   

  Як це працює

  Перш ніж приступати до складання робота, потрібно завантажити й встановити додаток Jimu App. Додаток сумісний із усіма популярними моделями смартфонів на базі iOS і Android. У додаток завантажена детальна інтерактивна інструкція з текстом і 3D-моделями конструктора для кожного етапу збірки. Необхідно обрати потрібну модель робота й приступити до складання.

   

  Основним елементом робота є головний блок управління. Електронний «мозок» відповідає за виконання роботом команд і вчинення дій. У комплект входять сервомотори, динамік, 2 яскраві LED-лампи та інфрачервоний датчик, так можна надати конструкції бажану форму робота за допомогою 397 блоків. Завдяки Bluetooth робот синхронізується зі смартфоном для виконання команд.


  Робот оснащений інфрачервоним датчиком, який допомагає йому рухатися по прямій, переміщатися в просторі, розпізнавати обличчя й виконувати всі команди власника. Спробувати вже записані команди рухів можна одним натисканням на кнопку «Старт» у додатку. Робот вміє не тільки рухатися, але й підморгувати очима та говорити. Для цього він оснащений 2 LED-лампами, які встановлюються в очі, та динаміком.

   

  Засвоївши алгоритм базових рухів, незабаром дитина зможе сама придумувати рухи та програмувати робота. Для цього можна скористатися звичайним перетягуванням або задіяти блоки команд. Конструктор спрямований на розвиток логічних і творчих здібностей дитини й стимулює зацікавлення до вивчення програмування та інженерії.

  Робот UBTECH JIMU Astrobot (5 servos)
  Кешбек 112 грн
  5 630 грн
  Кешбек 112 грн
  від 226 грн/міс